Результаты соревнования

XII Одеський марафон "Самоперевершення"

XII Одеський марафон "Самоперевершення"
когда:
21.03.2021
где:
Україна, Одеса
кто:

Оргкомітет марафону


 

Марафон

Дистанция:
42.195 км
Категории:
18-29 30-39 40-49 50-59 60-69 70+|18-29 30-39 40-49 50-59 60+
Категория absolute
# время фио фио страна город клуб темп cтат
1 4159 03:41:17.83 МОРОЗОВА Александра МОРОЗОВА Александра Ukraine Кропивницкий Kro Run Club 5:15 FIN
2 4506 03:49:57.79 ГРИНЬОВА Таня ГРИНЬОВА Таня Ukraine Киев 5:27 FIN
3 4202 04:01:58.86 ФЕДОРОВА Маргарита ФЕДОРОВА Маргарита Ukraine Одесса Nike Run Club 5:44 FIN
4 4187 04:16:09.90 СЕЛИВАНОВА Юлия СЕЛИВАНОВА Юлия Ukraine Днепр #Побігли 6:05 FIN
5 4181 04:22:10.40 ПЄШКОВА Тетяна ПЄШКОВА Тетяна Ukraine Днепр #Побігли 6:13 FIN
Категория 30-39
# время фио фио страна город клуб темп cтат
1 4219 04:27:05.00 СОРОКИНА Татьяна СОРОКИНА Татьяна Ukraine Харьков 6:20 FIN
2 4191 04:40:19.00 ХІМЕНЕС Христина ХІМЕНЕС Христина Ukraine Львів Лдуфк 6:39 FIN
3 4504 04:43:35.18 ИЗОТОВА Натали ИЗОТОВА Натали Ukraine Одесса  Iron Club Odessa & Nike Run Club 6:44 FIN
4 4508 04:45:00.94 ПШИЧКИНА Светлана ПШИЧКИНА Светлана Ukraine 6:46 FIN
5 4176 05:22:12.50 СЫСУЕВА Елизавета СЫСУЕВА Елизавета Ukraine Одесса 7:39 FIN
0 4091 SHAPOVALOVA Marina SHAPOVALOVA Marina Ukraine Kiev DNS
Категория 40-49
# время фио фио страна город клуб темп cтат
1 4182 04:29:52.16 ЛЕВЧЕНКО Наталя ЛЕВЧЕНКО Наталя Ukraine Дніпро #Побігли 6:24 FIN
2 4087 04:36:30.93 VOICECHOVSKA Ingrida VOICECHOVSKA Ingrida Ukraine Vilnius 6:34 FIN
3 4095 05:03:50.47 РЯБЧИНСЬКА Ольга РЯБЧИНСЬКА Ольга Ukraine Днепропетровск #Побігли 7:13 FIN
0 4119 ABROMAITYTĖ-ŠMAIŽĖ Lina ABROMAITYTĖ-ŠMAIŽĖ Lina Lithuania Vilnius Maratomanija PRW
0 4216 ТИТОВА Елена ТИТОВА Елена Ukraine Одесса PRW
Категория 50-59
# время фио фио страна город клуб темп cтат
0 4228 КРАВЧНКО Галина КРАВЧНКО Галина Ukraine DSQ
 

Напівмарафон

Дистанция:
21.097 км
Категории:
16-22 23-29 30-39 40-49 50-59 60-69 70+|16-29 30-39 40-49 50-59 60+
Категория absolute
# время фио фио страна город клуб темп cтат
1 398 01:23:31.00 ПОЛТАВСКАЯ Валентина ПОЛТАВСКАЯ Валентина Ukraine Одесса 3:57 FIN
2 340 01:24:54.00 ТАРАСОВА Юлия ТАРАСОВА Юлия Ukraine Одесса 4:01 FIN
3 343 01:30:45.32 ДОЛГАН Екатерина ДОЛГАН Екатерина Ukraine Прилуки Kuzin_team 4:18 FIN
Категория 16-29
# время фио фио страна город клуб темп cтат
1 448 01:34:10.10 ИВАНОВА Илона ИВАНОВА Илона Ukraine Одесса 4:27 FIN
2 476 01:46:08.83 ЧМУНЕВИЧ Tetyana ЧМУНЕВИЧ Tetyana Ukraine Odessa SportSoroka 5:01 FIN
3 462 01:49:53.58 ПЄШКОВА Марія ПЄШКОВА Марія Ukraine Дніпро #Побігли 5:12 FIN
4 388 01:51:56.33 ПЕТРИК Юля ПЕТРИК Юля Ukraine Київ 5:18 FIN
5 387 01:52:15.61 ПЛОТНИКОВА Виктория ПЛОТНИКОВА Виктория Ukraine Одесса 5:19 FIN
6 438 01:54:16.91 СКУПОВА Сніжана СКУПОВА Сніжана Ukraine Львів runday 5:25 FIN
7 363 02:04:31.61 DELA Żaneta DELA Żaneta Poland Warsaw 5:54 FIN
8 420 02:04:40.60 БАДИЛЯКА Анастасія БАДИЛЯКА Анастасія Ukraine Київ PM Run Club 5:54 FIN
9 150 02:06:47.60 РОМАНЮК Руслана РОМАНЮК Руслана 6:00 FIN
10 517 02:07:34.85 НОВАК Анна НОВАК Анна Ukraine 6:02 FIN
11 200 02:25:01.38 ВОРОТИЛИНА Татьяна ВОРОТИЛИНА Татьяна Ukraine Одесса 6:52 FIN
0 152 ГЛАДІЛІНА Марина ГЛАДІЛІНА Марина Ukraine Львів SHYPSHYNA RUN CLUB PRW
Категория 30-39
# время фио фио страна город клуб темп cтат
1 326 01:30:52.66 КИРИЛЛОВА Александра КИРИЛЛОВА Александра Ukraine Одесса Run&Fun Club 4:18 FIN
2 439 01:35:09.57 БОНДАРЕНКО Вікторія БОНДАРЕНКО Вікторія Ukraine Odesa ARCADIA 4:30 FIN
3 360 01:38:52.32 ГРИГОРЯН Каринэ ГРИГОРЯН Каринэ Ukraine ОДЕССА StayerRunOdessa 4:41 FIN
4 425 01:39:58.33 КАЧУР Валерия КАЧУР Валерия Ukraine Одесса Nike Run Club 4:44 FIN
5 337 01:41:23.33 ДЗЕБАН Александра ДЗЕБАН Александра Ukraine Одесса Nike Run Club 4:48 FIN
6 358 01:45:12.32 ПОЛУЭКТОВА Полина ПОЛУЭКТОВА Полина Ukraine Днепропетровск 4:59 FIN
7 417 01:46:48.58 ЧЕРНЕНКО Анна ЧЕРНЕНКО Анна Ukraine Дніпро Start Dnipro 5:03 FIN
8 507 01:48:12.58 BUKLOVSKA Svitlana BUKLOVSKA Svitlana Ukraine Odessa TriathlonMania 5:07 FIN
9 426 01:51:36.84 KUZHEL Nataliia KUZHEL Nataliia Ukraine Київ KM Running club 5:17 FIN
10 422 01:52:11.95 БУНЕЦЬКА Анна БУНЕЦЬКА Анна Ukraine Київ KMRC 5:19 FIN
11 322 01:54:43.91 СІРООЧЕНКО Тетяна СІРООЧЕНКО Тетяна Ukraine Київ 5:26 FIN
12 506 01:57:50.59 SUKACHENKO Kateryna SUKACHENKO Kateryna Ukraine Odessa TriathlonMania 5:35 FIN
13 403 01:59:15.34 ЯНЧЕНКО Анна Євгенія ЯНЧЕНКО Анна Євгенія Ukraine Киев 5:39 FIN
14 456 02:02:37.60 КАДЯ Олеся КАДЯ Олеся Ukraine Измаил К.Л.Б Суворовец 5:48 FIN
15 409 02:03:23.10 РЯЗАНЦЕВА Александра РЯЗАНЦЕВА Александра Ukraine Одесса 5:50 FIN
16 168 02:08:41.85 МІХАЛЬОВА Олена МІХАЛЬОВА Олена Ukraine Кропивницький KroRunClub 6:05 FIN
17 413 02:12:06.86 КОВАЛЕНКО Анастасия КОВАЛЕНКО Анастасия Ukraine Киев PM Run Club 6:15 FIN
18 412 02:15:20.64 МЕДВЕДЕВА Валерия МЕДВЕДЕВА Валерия Ukraine Одесса Nike Run Club 6:24 FIN
19 414 02:22:18.88 ЛИСОВЕНКО Светлана ЛИСОВЕНКО Светлана Ukraine Одесса 6:44 FIN
0 64 СТОЯНОВА Ольга СТОЯНОВА Ольга Ukraine Одесса DNS
0 125 ШЕВЧЕНКО Мария ШЕВЧЕНКО Мария Ukraine Киев PRW
0 175 KOLBUT Iwona KOLBUT Iwona Poland Krakow Eskadra Krakow PRW
0 223 НАКОНЕЧНА Катерина НАКОНЕЧНА Катерина Ukraine Київ Armour ME PRW
Категория 40-49
# время фио фио страна город клуб темп cтат
1 351 01:41:06.73 ГИРЕНКО Наталья ГИРЕНКО Наталья Ukraine Кривой Рог 4:47 FIN
2 367 01:45:12.34 МАКОВОЗ Светлана МАКОВОЗ Светлана Ukraine Днепр 4:59 FIN
3 155 01:47:04.83 КІРКІНА Оксана КІРКІНА Оксана Ukraine Одеса NikeRunClub 5:04 FIN
4 366 01:50:22.59 ТРЕТЬЯКОВА Анна ТРЕТЬЯКОВА Анна Ukraine Одесса Ark SPA 5:13 FIN
5 167 01:50:46.58 ЖУКОВА Арина ЖУКОВА Арина Ukraine Днипро PiTTeamRun 5:15 FIN
6 325 01:52:41.88 СИМЕЧЕНКО Ольга СИМЕЧЕНКО Ольга Ukraine Измаил К.Л.Б. Суворовец. 5:20 FIN
7 148 02:00:26.10 КУЧЕРЯВА Яна КУЧЕРЯВА Яна Ukraine Гуляйполе 5:42 FIN
8 149 02:19:41.62 ВЕЛИЧКО Олеся ВЕЛИЧКО Олеся Ukraine Запорожье - 6:37 FIN
9 376 02:22:50.87 АШАЕВА Ольга АШАЕВА Ольга Ukraine Одесса Nike Run Club 6:46 FIN
0 505 БЕЛЕНЬКАЯ Ирина БЕЛЕНЬКАЯ Ирина Ukraine Київ TriQueens DNS
0 471 01:07:59.27 ШПИЛЕВАЯ ЮЛИЯ ШПИЛЕВАЯ ЮЛИЯ Ukraine ОДЕССА KRYZHRUN TEAM 3:13 DSQ
0 365 ЛУПАШКОВА Алла ЛУПАШКОВА Алла Ukraine Минск Dovydko Running Club Live PRW
Категория 50-59
# время фио фио страна город клуб темп cтат
1 355 01:59:37.84 БАРЫШЕВА Тамара БАРЫШЕВА Тамара Ukraine Днепр Start Dnipro 5:40 FIN
0 171 ІВАНОВА Ірина ІВАНОВА Ірина Ukraine Казанка #Побігли PRW
0 315 ФЕДОРИНЕНКО Татьяна ФЕДОРИНЕНКО Татьяна Ukraine Кривой Рог Марафонская команда Шри Чинмоя PRW
 

Чверть марафону

Дистанция:
10.550 км
Категории:
14+|14+
Категория 14+
# время фио фио страна город клуб темп cтат
1 1384 00:39:17.00 БОГОМЯГКОВА Кристина БОГОМЯГКОВА Кристина Ukraine Одесса Stayer Run Odessa 3:43 FIN
2 1030 00:43:52.96 ПЕТРЕНКО Рената ПЕТРЕНКО Рената Ukraine Первомайский Стайер-Атлон 4:09 FIN
3 1339 00:44:25.73 СТЕЛЬМАХ Дарья СТЕЛЬМАХ Дарья Ukraine Одесса Kryzhrun 4:12 FIN
4 1363 00:45:30.22 ЗИМАРИНА Виктория ЗИМАРИНА Виктория Ukraine Киев ZA_руба_RUN 4:18 FIN
5 1319 00:47:52.72 ЧОПЕНКО Оксана ЧОПЕНКО Оксана Ukraine Днепр 4:32 FIN
6 1019 00:48:43.22 ШЕВЦОВА Аліна ШЕВЦОВА Аліна Ukraine Дніпро 4:37 FIN
7 1387 00:48:52.22 СТОЙКО Тамара СТОЙКО Тамара Ukraine Одесса Iron Club Odessa 4:37 FIN
8 1196 00:49:56.00 КОВАЛЬ Мария КОВАЛЬ Мария Ukraine Одесса 4:43 FIN
9 1509 00:51:20.22 РЫБАЛЬЧЕНКО Анна РЫБАЛЬЧЕНКО Анна Ukraine Одесса 4:51 FIN
10 1382 00:51:52.72 ГЕЧАНУ Анна ГЕЧАНУ Анна Ukraine Одеса 4:55 FIN
11 1350 00:51:53.00 ЦАРИЦАНСКАЯ Татьяна ЦАРИЦАНСКАЯ Татьяна Ukraine Харьков Беганутые 4:55 FIN
12 1373 00:51:58.48 АНІЩЕНКО Марія АНІЩЕНКО Марія Ukraine Біла Церква ДЮСШ Олімп 4:55 FIN
13 1398 00:52:08.47 КАШАПОВА Ирина КАШАПОВА Ирина Ukraine Одесса 4:56 FIN
14 1240 00:52:29.72 МЕЛЬНИК Александра МЕЛЬНИК Александра Ukraine Одесса 4:58 FIN
15 1335 00:52:42.97 ПАНЧИНА Екатерина ПАНЧИНА Екатерина Ukraine Одесса без клуба 4:59 FIN
16 1359 00:52:46.47 ШВЕЦЬ Мар'яна ШВЕЦЬ Мар'яна Ukraine Умань Uman2021 5:00 FIN
17 1413 00:52:47.97 КСЮХИНА Оксана КСЮХИНА Оксана Ukraine Одесса 5:00 FIN
18 1010 00:53:19.47 ДЕНДАРЕНКО Олена ДЕНДАРЕНКО Олена Ukraine Cherkassy FamilyRunClub 5:03 FIN
19 1441 00:53:33.98 ПРОКУДИНА Надежда ПРОКУДИНА Надежда Ukraine 5:04 FIN
20 1395 00:53:43.47 ВЕСЕЛКОВА Надія ВЕСЕЛКОВА Надія Ukraine Одеса Kryzh-team 5:05 FIN
21 1388 00:53:57.72 ДУШКО Валентина ДУШКО Валентина Ukraine Киев KM Running club 5:06 FIN
22 1425 00:53:58.47 ПТАШКА Ксения ПТАШКА Ксения Ukraine Одесса KRYZHRUN TEAM 5:06 FIN
23 1530 00:54:32.48 МАМУЧЕВА Светлана МАМУЧЕВА Светлана Ukraine 5:10 FIN
24 1506 00:54:34.73 КОРЗУН Евгения КОРЗУН Евгения Ukraine Одесса Project13 5:10 FIN
25 1200 00:54:57.48 КОЛЕСНІКОВА Олена КОЛЕСНІКОВА Олена Ukraine Кіровоград 5:12 FIN
26 1341 00:55:01.73 ПИРУЩЕНКО Валерия ПИРУЩЕНКО Валерия Ukraine Одесса Kryzhrun_team 5:12 FIN
27 1347 00:55:20.98 ГРАБОВА Алiна ГРАБОВА Алiна Ukraine Злинка 5:14 FIN
28 1511 00:55:42.98 ГЛАДКИХ Анна ГЛАДКИХ Анна Ukraine Одесса Project13 5:16 FIN
29 1378 00:56:07.98 ЮРЧЕНКО Ангеліна ЮРЧЕНКО Ангеліна Ukraine Чугуїв 5:19 FIN
30 1502 00:56:44.48 БАЖЕНОВА Ксенія БАЖЕНОВА Ксенія Ukraine Одесса Iron Club 5:22 FIN
31 1340 00:56:46.73 ШАРОВА Виктория ШАРОВА Виктория Ukraine Одесса Kryzhrun_team 5:22 FIN
32 1353 00:57:28.98 РОМАЩУК Хрестина РОМАЩУК Хрестина Ukraine Київ ОСНОВА БІГУ 5:26 FIN
33 1337 00:57:29.48 СОКУР Катерина СОКУР Катерина Ukraine Кропивницький KropRun 5:26 FIN
34 1514 00:59:23.73 ЩЕРБИНА Роза ЩЕРБИНА Роза Ukraine Синельниково Cross Run Che 5:37 FIN
35 1326 00:59:37.98 МЕДВЕДЕВА Татьяна МЕДВЕДЕВА Татьяна Ukraine Одесса Гелиос 5:39 FIN
36 1346 00:59:43.73 ЛИТВИНОВА Ольга ЛИТВИНОВА Ольга Ukraine Кропивницкий KroRunClub 5:39 FIN
37 1412 00:59:50.48 ВЛАСОВА Ирина ВЛАСОВА Ирина Ukraine Одесса I LOVE SUPERSPORT Odessa 5:40 FIN
38 1364 01:00:37.73 КОРДЗАЯ Натела КОРДЗАЯ Натела Ukraine Одесса 5:44 FIN
39 1394 01:01:04.23 ПОПОВСКАЯ Наталья ПОПОВСКАЯ Наталья Ukraine Odessa Kryzhrun_team 5:47 FIN
40 1415 01:01:47.74 ШАПОВАЛ Елена ШАПОВАЛ Елена Ukraine Одесса 5:51 FIN
41 1332 01:03:01.24 ПЕТРАШ Taтьяна ПЕТРАШ Taтьяна Ukraine Одесса 5:58 FIN
42 1320 01:03:17.24 ФРАЙФЕЛЬД Марія ФРАЙФЕЛЬД Марія Ukraine Одеса Nike Run Club 5:59 FIN
43 1523 01:03:57.24 ПЕТРЕНКО Галина ПЕТРЕНКО Галина Ukraine Одесса 6:03 FIN
44 1372 01:04:40.10 АНІЩЕНКО Анна АНІЩЕНКО Анна Ukraine Біла Церква Run-up nation 6:07 FIN
45 1328 01:06:10.99 МАКАРОВА Дар'я МАКАРОВА Дар'я Ukraine Кропивницький KroRunClub 6:16 FIN
46 1336 01:06:10.99 РЯБОВА Вікторія РЯБОВА Вікторія Ukraine кировоград KroRunClub 6:16 FIN
47 1534 01:06:31.99 ОСТРОВСКАЯ Екатерина ОСТРОВСКАЯ Екатерина Ukraine 6:18 FIN
48 1409 01:06:54.24 РЕШЕТЬКО Татьяна РЕШЕТЬКО Татьяна Ukraine Odesa 6:20 FIN
49 1503 01:07:04.49 НИКОЛЕНКО Ксения НИКОЛЕНКО Ксения Ukraine Краматорск #Побігли 6:21 FIN
50 1518 01:07:07.55 КУЗЬМИНСКАЯ Тома КУЗЬМИНСКАЯ Тома Ukraine Одесса Sport Socium 6:21 FIN
51 1520 01:07:07.75 МАРТЫНЕНКО Марина МАРТЫНЕНКО Марина Ukraine Одесса 6:21 FIN
52 1423 01:07:11.49 СТРАТУЛАТ Юлiя СТРАТУЛАТ Юлiя Ukraine Одесса 6:22 FIN
53 1508 01:08:02.25 РАСПУТАНАЯ Виктория РАСПУТАНАЯ Виктория Ukraine Одесса 6:26 FIN
54 1390 01:09:23.25 НЕГРЕЙ Наталия НЕГРЕЙ Наталия Ukraine Кропивницкий KroRunClub 6:34 FIN
55 1327 01:10:05.10 КРЫШТАЛЬ Екатерина КРЫШТАЛЬ Екатерина Ukraine Одесса 6:38 FIN
56 1393 01:10:19.75 КУЛЕШ Мария КУЛЕШ Мария Ukraine Одесса 6:39 FIN
57 1410 01:10:26.75 ШИПЕНКО Ольга ШИПЕНКО Ольга Ukraine Одесса Kryzh_run 6:40 FIN
58 1090 01:10:37.50 СТРОЧКО Надежда СТРОЧКО Надежда Ukraine Кривой Рог 6:41 FIN
59 1433 01:11:21.26 ПИЛИП Елена ПИЛИП Елена Ukraine Киев 6:45 FIN
60 1528 01:11:49.26 КОВАЛЕКО Анна КОВАЛЕКО Анна Ukraine 6:48 FIN
61 1379 01:11:55.25 БУРМА Наталя БУРМА Наталя Ukraine Одеса Wolf Zone 6:49 FIN
62 1397 01:12:16.50 КРАВЧЕНКО Александра КРАВЧЕНКО Александра Ukraine Киев 6:51 FIN
63 1356 01:12:20.25 БУДИНСЬКА Оксана БУДИНСЬКА Оксана Ukraine Ужгород U-Run 6:51 FIN
64 1442 01:12:20.26 ЄВДОКИМОВА Катерина ЄВДОКИМОВА Катерина Ukraine Одеса All runners are beautiful! 6:51 FIN
65 1105 01:12:55.25 ПУГАЧ Ольга ПУГАЧ Ольга Ukraine Кропивницький KroRunClub 6:54 FIN
66 1400 01:13:18.50 БАБЕНКО Оксана БАБЕНКО Оксана Ukraine Одесса NRC 6:56 FIN
67 1420 01:14:02.50 ДАНИЛЬЧУК Ирина ДАНИЛЬЧУК Ирина Ukraine Одесса BC 7:01 FIN
68 1529 01:14:02.50 ЛИТВИНЕНКО Наталия ЛИТВИНЕНКО Наталия Ukraine 7:01 FIN
69 1375 01:15:22.26 ТЕСЛЯ Світлана Вікторівна ТЕСЛЯ Світлана Вікторівна Ukraine Одеса 7:08 FIN
70 1377 01:15:22.51 БАСОВА Олеся БАСОВА Олеся Ukraine Одеса 7:08 FIN
71 1417 01:16:07.51 ТЕСЛЕНКО Каріна ТЕСЛЕНКО Каріна Ukraine Одеса 7:12 FIN
72 1313 01:17:20.76 ГИРКО Лилия ГИРКО Лилия Ukraine Одесса NRunClub 7:19 FIN
73 1405 01:17:32.26 ГОРЯЧИХ Ирина ГОРЯЧИХ Ирина Ukraine Одесса Libra Sport 7:20 FIN
74 1358 01:18:15.27 МИРГОРОДСЬКА Анна МИРГОРОДСЬКА Анна Ukraine Київ PM Run Club 7:25 FIN
75 1391 01:19:22.26 КОЛЕСНИЧЕНКО Наталія КОЛЕСНИЧЕНКО Наталія Ukraine Кропивницький KroRunClub 7:31 FIN
76 1424 01:21:19.82 НОВИКОВА Ирина НОВИКОВА Ирина Ukraine Одесса 7:42 FIN
0 1422 ШАГАКА Валерия ШАГАКА Валерия Ukraine Odessa DNS
0 1321 ЦВЕТКОВСКАЯ Лилия ЦВЕТКОВСКАЯ Лилия Ukraine Хмельницкий DSQ
0 1323 ЯСТРУБ Каріна ЯСТРУБ Каріна Ukraine Хмельницький DSQ
0 1419 ПИХ Мария ПИХ Мария Ukraine Одесса BC PRW
0 1418 ЦВИГУНЕНКО Валерия ЦВИГУНЕНКО Валерия Ukraine Одесса BC PRW
0 1414 КАРУНСЬКА Оксана КАРУНСЬКА Оксана Ukraine Київ PRW
0 1360 КОВАЛЬЧУК Юлія КОВАЛЬЧУК Юлія Ukraine Кропивницкий PRW
0 1354 ТРЕНЧУК Анна ТРЕНЧУК Анна Ukraine Одесса PRW
0 1349 ДУДКО Марина ДУДКО Марина Ukraine Вишневе OPG running PRW
0 1348 САВЧУК Оксана САВЧУК Оксана Ukraine Київ PM Run Club PRW
0 1343 МИРОШКО Анна МИРОШКО Анна Ukraine Симферополь PRW
0 1012 ЛУЦЕНКО Віра ЛУЦЕНКО Віра Ukraine НовийБуг PRW
0 1047 СТОРЧАК Алина СТОРЧАК Алина Ukraine Киев PRW
0 1283 ВЛАСЕНКО Карина ВЛАСЕНКО Карина Ukraine Одесса BC PRW
0 1269 ФИСЕНКО Надежда ФИСЕНКО Надежда Ukraine Одесса PRW
0 1226 ВЕЛЕВА Одина ВЕЛЕВА Одина Ukraine Одесса PRW
0 1224 МОСТОВА Ольга МОСТОВА Ольга Ukraine Белгород-Днестровский Go Run Akkerman PRW
0 1209 ELENA Aseeva ELENA Aseeva Ukraine Chisinau PRW
0 1184 САМОЙЛЕНКО Ольга САМОЙЛЕНКО Ольга Ukraine Херсон PRW
0 1178 ГАЛЕЦЬКА Юлія ГАЛЕЦЬКА Юлія Ukraine Київ Nike+ PRW
0 1121 РАК Аліна РАК Аліна Ukraine Київ ArmourMe PRW
0 1109 ТЕМНИК Мирослава ТЕМНИК Мирослава Ukraine Київ ArmourMe PRW
0 1522 ШЕЛКОВЕНКО Мария ШЕЛКОВЕНКО Мария Ukraine Одесса StayerRunOdessa PRW
 

Марафон без медалі фінішера

Дистанция:
42.195 км
Категории:
18-29 30-39 40-49 50-59 60-69 70+|18-29 30-39 40-49 50-59 60+
Результаты не опубликованы
 

Напівмарафон без медалі фінішера

Дистанция:
21.097 км
Категории:
16-22 23-29 30-39 40-49 50-59 60-69 70+|16-29 30-39 40-49 50-59 60+
Результаты не опубликованы
 

Чверть марафону без медалі фінішера

Дистанция:
10.550 км
Категории:
14+|14+
Результаты не опубликованы