Результаты соревнования

XII Одеський марафон "Самоперевершення"

XII Одеський марафон "Самоперевершення"
когда:
21.03.2021
где:
Україна, Одеса
кто:

Оргкомітет марафону


 

Марафон

Дистанция:
42.195 км
Категории:
18-29 30-39 40-49 50-59 60-69 70+|18-29 30-39 40-49 50-59 60+
Марафон
# кат время фио фио страна город клуб катег. темп cтат
1 1 4159 03:41:17.83 МОРОЗОВА Александра МОРОЗОВА Александра Ukraine Кропивницкий Kro Run Club absolute 5:15 FIN
2 2 4506 03:49:57.79 ГРИНЬОВА Таня ГРИНЬОВА Таня Ukraine Киев absolute 5:27 FIN
3 3 4202 04:01:58.86 ФЕДОРОВА Маргарита ФЕДОРОВА Маргарита Ukraine Одесса Nike Run Club absolute 5:44 FIN
4 4 4187 04:16:09.90 СЕЛИВАНОВА Юлия СЕЛИВАНОВА Юлия Ukraine Днепр #Побігли absolute 6:05 FIN
5 5 4181 04:22:10.40 ПЄШКОВА Тетяна ПЄШКОВА Тетяна Ukraine Днепр #Побігли absolute 6:13 FIN
6 1 4219 04:27:05.00 СОРОКИНА Татьяна СОРОКИНА Татьяна Ukraine Харьков 30-39 6:20 FIN
7 1 4182 04:29:52.16 ЛЕВЧЕНКО Наталя ЛЕВЧЕНКО Наталя Ukraine Дніпро #Побігли 40-49 6:24 FIN
8 2 4087 04:36:30.93 VOICECHOVSKA Ingrida VOICECHOVSKA Ingrida Ukraine Vilnius 40-49 6:34 FIN
9 2 4191 04:40:19.00 ХІМЕНЕС Христина ХІМЕНЕС Христина Ukraine Львів Лдуфк 30-39 6:39 FIN
10 3 4504 04:43:35.18 ИЗОТОВА Натали ИЗОТОВА Натали Ukraine Одесса  Iron Club Odessa & Nike Run Club 30-39 6:44 FIN
11 4 4508 04:45:00.94 ПШИЧКИНА Светлана ПШИЧКИНА Светлана Ukraine 30-39 6:46 FIN
12 3 4095 05:03:50.47 РЯБЧИНСЬКА Ольга РЯБЧИНСЬКА Ольга Ukraine Днепропетровск #Побігли 40-49 7:13 FIN
13 5 4176 05:22:12.50 СЫСУЕВА Елизавета СЫСУЕВА Елизавета Ukraine Одесса 30-39 7:39 FIN
0 0 4091 SHAPOVALOVA Marina SHAPOVALOVA Marina Ukraine Kiev 30-39 DNS
0 0 4228 КРАВЧНКО Галина КРАВЧНКО Галина Ukraine 50-59 DSQ
0 0 4119 ABROMAITYTĖ-ŠMAIŽĖ Lina ABROMAITYTĖ-ŠMAIŽĖ Lina Lithuania Vilnius Maratomanija 40-49 PRW
0 0 4216 ТИТОВА Елена ТИТОВА Елена Ukraine Одесса 40-49 PRW
 

Напівмарафон

Дистанция:
21.097 км
Категории:
16-22 23-29 30-39 40-49 50-59 60-69 70+|16-29 30-39 40-49 50-59 60+
Напівмарафон
# кат время фио фио страна город клуб катег. темп cтат
1 1 398 01:23:31.00 ПОЛТАВСКАЯ Валентина ПОЛТАВСКАЯ Валентина Ukraine Одесса absolute 3:57 FIN
2 2 340 01:24:54.00 ТАРАСОВА Юлия ТАРАСОВА Юлия Ukraine Одесса absolute 4:01 FIN
3 3 343 01:30:45.32 ДОЛГАН Екатерина ДОЛГАН Екатерина Ukraine Прилуки Kuzin_team absolute 4:18 FIN
4 1 326 01:30:52.66 КИРИЛЛОВА Александра КИРИЛЛОВА Александра Ukraine Одесса Run&Fun Club 30-39 4:18 FIN
5 1 448 01:34:10.10 ИВАНОВА Илона ИВАНОВА Илона Ukraine Одесса 16-29 4:27 FIN
6 2 439 01:35:09.57 БОНДАРЕНКО Вікторія БОНДАРЕНКО Вікторія Ukraine Odesa ARCADIA 30-39 4:30 FIN
7 3 360 01:38:52.32 ГРИГОРЯН Каринэ ГРИГОРЯН Каринэ Ukraine ОДЕССА StayerRunOdessa 30-39 4:41 FIN
8 4 425 01:39:58.33 КАЧУР Валерия КАЧУР Валерия Ukraine Одесса Nike Run Club 30-39 4:44 FIN
9 1 351 01:41:06.73 ГИРЕНКО Наталья ГИРЕНКО Наталья Ukraine Кривой Рог 40-49 4:47 FIN
10 5 337 01:41:23.33 ДЗЕБАН Александра ДЗЕБАН Александра Ukraine Одесса Nike Run Club 30-39 4:48 FIN
11 6 358 01:45:12.32 ПОЛУЭКТОВА Полина ПОЛУЭКТОВА Полина Ukraine Днепропетровск 30-39 4:59 FIN
12 2 367 01:45:12.34 МАКОВОЗ Светлана МАКОВОЗ Светлана Ukraine Днепр 40-49 4:59 FIN
13 2 476 01:46:08.83 ЧМУНЕВИЧ Tetyana ЧМУНЕВИЧ Tetyana Ukraine Odessa SportSoroka 16-29 5:01 FIN
14 7 417 01:46:48.58 ЧЕРНЕНКО Анна ЧЕРНЕНКО Анна Ukraine Дніпро Start Dnipro 30-39 5:03 FIN
15 3 155 01:47:04.83 КІРКІНА Оксана КІРКІНА Оксана Ukraine Одеса NikeRunClub 40-49 5:04 FIN
16 8 507 01:48:12.58 BUKLOVSKA Svitlana BUKLOVSKA Svitlana Ukraine Odessa TriathlonMania 30-39 5:07 FIN
17 3 462 01:49:53.58 ПЄШКОВА Марія ПЄШКОВА Марія Ukraine Дніпро #Побігли 16-29 5:12 FIN
18 4 366 01:50:22.59 ТРЕТЬЯКОВА Анна ТРЕТЬЯКОВА Анна Ukraine Одесса Ark SPA 40-49 5:13 FIN
19 5 167 01:50:46.58 ЖУКОВА Арина ЖУКОВА Арина Ukraine Днипро PiTTeamRun 40-49 5:15 FIN
20 9 426 01:51:36.84 KUZHEL Nataliia KUZHEL Nataliia Ukraine Київ KM Running club 30-39 5:17 FIN
21 4 388 01:51:56.33 ПЕТРИК Юля ПЕТРИК Юля Ukraine Київ 16-29 5:18 FIN
22 10 422 01:52:11.95 БУНЕЦЬКА Анна БУНЕЦЬКА Анна Ukraine Київ KMRC 30-39 5:19 FIN
23 5 387 01:52:15.61 ПЛОТНИКОВА Виктория ПЛОТНИКОВА Виктория Ukraine Одесса 16-29 5:19 FIN
24 6 325 01:52:41.88 СИМЕЧЕНКО Ольга СИМЕЧЕНКО Ольга Ukraine Измаил К.Л.Б. Суворовец. 40-49 5:20 FIN
25 6 438 01:54:16.91 СКУПОВА Сніжана СКУПОВА Сніжана Ukraine Львів runday 16-29 5:25 FIN
26 11 322 01:54:43.91 СІРООЧЕНКО Тетяна СІРООЧЕНКО Тетяна Ukraine Київ 30-39 5:26 FIN
27 12 506 01:57:50.59 SUKACHENKO Kateryna SUKACHENKO Kateryna Ukraine Odessa TriathlonMania 30-39 5:35 FIN
28 13 403 01:59:15.34 ЯНЧЕНКО Анна Євгенія ЯНЧЕНКО Анна Євгенія Ukraine Киев 30-39 5:39 FIN
29 1 355 01:59:37.84 БАРЫШЕВА Тамара БАРЫШЕВА Тамара Ukraine Днепр Start Dnipro 50-59 5:40 FIN
30 7 148 02:00:26.10 КУЧЕРЯВА Яна КУЧЕРЯВА Яна Ukraine Гуляйполе 40-49 5:42 FIN
31 14 456 02:02:37.60 КАДЯ Олеся КАДЯ Олеся Ukraine Измаил К.Л.Б Суворовец 30-39 5:48 FIN
32 15 409 02:03:23.10 РЯЗАНЦЕВА Александра РЯЗАНЦЕВА Александра Ukraine Одесса 30-39 5:50 FIN
33 7 363 02:04:31.61 DELA Żaneta DELA Żaneta Poland Warsaw 16-29 5:54 FIN
34 8 420 02:04:40.60 БАДИЛЯКА Анастасія БАДИЛЯКА Анастасія Ukraine Київ PM Run Club 16-29 5:54 FIN
35 9 150 02:06:47.60 РОМАНЮК Руслана РОМАНЮК Руслана 16-29 6:00 FIN
36 10 517 02:07:34.85 НОВАК Анна НОВАК Анна Ukraine 16-29 6:02 FIN
37 16 168 02:08:41.85 МІХАЛЬОВА Олена МІХАЛЬОВА Олена Ukraine Кропивницький KroRunClub 30-39 6:05 FIN
38 17 413 02:12:06.86 КОВАЛЕНКО Анастасия КОВАЛЕНКО Анастасия Ukraine Киев PM Run Club 30-39 6:15 FIN
39 18 412 02:15:20.64 МЕДВЕДЕВА Валерия МЕДВЕДЕВА Валерия Ukraine Одесса Nike Run Club 30-39 6:24 FIN
40 8 149 02:19:41.62 ВЕЛИЧКО Олеся ВЕЛИЧКО Олеся Ukraine Запорожье - 40-49 6:37 FIN
41 19 414 02:22:18.88 ЛИСОВЕНКО Светлана ЛИСОВЕНКО Светлана Ukraine Одесса 30-39 6:44 FIN
42 9 376 02:22:50.87 АШАЕВА Ольга АШАЕВА Ольга Ukraine Одесса Nike Run Club 40-49 6:46 FIN
43 11 200 02:25:01.38 ВОРОТИЛИНА Татьяна ВОРОТИЛИНА Татьяна Ukraine Одесса 16-29 6:52 FIN
0 0 64 СТОЯНОВА Ольга СТОЯНОВА Ольга Ukraine Одесса 30-39 DNS
0 0 505 БЕЛЕНЬКАЯ Ирина БЕЛЕНЬКАЯ Ирина Ukraine Київ TriQueens 40-49 DNS
0 0 471 01:07:59.27 ШПИЛЕВАЯ ЮЛИЯ ШПИЛЕВАЯ ЮЛИЯ Ukraine ОДЕССА KRYZHRUN TEAM 40-49 3:13 DSQ
0 0 125 ШЕВЧЕНКО Мария ШЕВЧЕНКО Мария Ukraine Киев 30-39 PRW
0 0 152 ГЛАДІЛІНА Марина ГЛАДІЛІНА Марина Ukraine Львів SHYPSHYNA RUN CLUB 16-29 PRW
0 0 171 ІВАНОВА Ірина ІВАНОВА Ірина Ukraine Казанка #Побігли 50-59 PRW
0 0 175 KOLBUT Iwona KOLBUT Iwona Poland Krakow Eskadra Krakow 30-39 PRW
0 0 223 НАКОНЕЧНА Катерина НАКОНЕЧНА Катерина Ukraine Київ Armour ME 30-39 PRW
0 0 315 ФЕДОРИНЕНКО Татьяна ФЕДОРИНЕНКО Татьяна Ukraine Кривой Рог Марафонская команда Шри Чинмоя 50-59 PRW
0 0 365 ЛУПАШКОВА Алла ЛУПАШКОВА Алла Ukraine Минск Dovydko Running Club Live 40-49 PRW
 

Чверть марафону

Дистанция:
10.550 км
Категории:
14+|14+
Чверть марафону
# кат время фио фио страна город клуб катег. темп cтат
1 1 1384 00:39:17.00 БОГОМЯГКОВА Кристина БОГОМЯГКОВА Кристина Ukraine Одесса Stayer Run Odessa 14+ 3:43 FIN
2 2 1030 00:43:52.96 ПЕТРЕНКО Рената ПЕТРЕНКО Рената Ukraine Первомайский Стайер-Атлон 14+ 4:09 FIN
3 3 1339 00:44:25.73 СТЕЛЬМАХ Дарья СТЕЛЬМАХ Дарья Ukraine Одесса Kryzhrun 14+ 4:12 FIN
4 4 1363 00:45:30.22 ЗИМАРИНА Виктория ЗИМАРИНА Виктория Ukraine Киев ZA_руба_RUN 14+ 4:18 FIN
5 5 1319 00:47:52.72 ЧОПЕНКО Оксана ЧОПЕНКО Оксана Ukraine Днепр 14+ 4:32 FIN
6 6 1019 00:48:43.22 ШЕВЦОВА Аліна ШЕВЦОВА Аліна Ukraine Дніпро 14+ 4:37 FIN
7 7 1387 00:48:52.22 СТОЙКО Тамара СТОЙКО Тамара Ukraine Одесса Iron Club Odessa 14+ 4:37 FIN
8 8 1196 00:49:56.00 КОВАЛЬ Мария КОВАЛЬ Мария Ukraine Одесса 14+ 4:43 FIN
9 9 1509 00:51:20.22 РЫБАЛЬЧЕНКО Анна РЫБАЛЬЧЕНКО Анна Ukraine Одесса 14+ 4:51 FIN
10 10 1382 00:51:52.72 ГЕЧАНУ Анна ГЕЧАНУ Анна Ukraine Одеса 14+ 4:55 FIN
11 11 1350 00:51:53.00 ЦАРИЦАНСКАЯ Татьяна ЦАРИЦАНСКАЯ Татьяна Ukraine Харьков Беганутые 14+ 4:55 FIN
12 12 1373 00:51:58.48 АНІЩЕНКО Марія АНІЩЕНКО Марія Ukraine Біла Церква ДЮСШ Олімп 14+ 4:55 FIN
13 13 1398 00:52:08.47 КАШАПОВА Ирина КАШАПОВА Ирина Ukraine Одесса 14+ 4:56 FIN
14 14 1240 00:52:29.72 МЕЛЬНИК Александра МЕЛЬНИК Александра Ukraine Одесса 14+ 4:58 FIN
15 15 1335 00:52:42.97 ПАНЧИНА Екатерина ПАНЧИНА Екатерина Ukraine Одесса без клуба 14+ 4:59 FIN
16 16 1359 00:52:46.47 ШВЕЦЬ Мар'яна ШВЕЦЬ Мар'яна Ukraine Умань Uman2021 14+ 5:00 FIN
17 17 1413 00:52:47.97 КСЮХИНА Оксана КСЮХИНА Оксана Ukraine Одесса 14+ 5:00 FIN
18 18 1010 00:53:19.47 ДЕНДАРЕНКО Олена ДЕНДАРЕНКО Олена Ukraine Cherkassy FamilyRunClub 14+ 5:03 FIN
19 19 1441 00:53:33.98 ПРОКУДИНА Надежда ПРОКУДИНА Надежда Ukraine 14+ 5:04 FIN
20 20 1395 00:53:43.47 ВЕСЕЛКОВА Надія ВЕСЕЛКОВА Надія Ukraine Одеса Kryzh-team 14+ 5:05 FIN
21 21 1388 00:53:57.72 ДУШКО Валентина ДУШКО Валентина Ukraine Киев KM Running club 14+ 5:06 FIN
22 22 1425 00:53:58.47 ПТАШКА Ксения ПТАШКА Ксения Ukraine Одесса KRYZHRUN TEAM 14+ 5:06 FIN
23 23 1530 00:54:32.48 МАМУЧЕВА Светлана МАМУЧЕВА Светлана Ukraine 14+ 5:10 FIN
24 24 1506 00:54:34.73 КОРЗУН Евгения КОРЗУН Евгения Ukraine Одесса Project13 14+ 5:10 FIN
25 25 1200 00:54:57.48 КОЛЕСНІКОВА Олена КОЛЕСНІКОВА Олена Ukraine Кіровоград 14+ 5:12 FIN
26 26 1341 00:55:01.73 ПИРУЩЕНКО Валерия ПИРУЩЕНКО Валерия Ukraine Одесса Kryzhrun_team 14+ 5:12 FIN
27 27 1347 00:55:20.98 ГРАБОВА Алiна ГРАБОВА Алiна Ukraine Злинка 14+ 5:14 FIN
28 28 1511 00:55:42.98 ГЛАДКИХ Анна ГЛАДКИХ Анна Ukraine Одесса Project13 14+ 5:16 FIN
29 29 1378 00:56:07.98 ЮРЧЕНКО Ангеліна ЮРЧЕНКО Ангеліна Ukraine Чугуїв 14+ 5:19 FIN
30 30 1502 00:56:44.48 БАЖЕНОВА Ксенія БАЖЕНОВА Ксенія Ukraine Одесса Iron Club 14+ 5:22 FIN
31 31 1340 00:56:46.73 ШАРОВА Виктория ШАРОВА Виктория Ukraine Одесса Kryzhrun_team 14+ 5:22 FIN
32 32 1353 00:57:28.98 РОМАЩУК Хрестина РОМАЩУК Хрестина Ukraine Київ ОСНОВА БІГУ 14+ 5:26 FIN
33 33 1337 00:57:29.48 СОКУР Катерина СОКУР Катерина Ukraine Кропивницький KropRun 14+ 5:26 FIN
34 34 1514 00:59:23.73 ЩЕРБИНА Роза ЩЕРБИНА Роза Ukraine Синельниково Cross Run Che 14+ 5:37 FIN
35 35 1326 00:59:37.98 МЕДВЕДЕВА Татьяна МЕДВЕДЕВА Татьяна Ukraine Одесса Гелиос 14+ 5:39 FIN
36 36 1346 00:59:43.73 ЛИТВИНОВА Ольга ЛИТВИНОВА Ольга Ukraine Кропивницкий KroRunClub 14+ 5:39 FIN
37 37 1412 00:59:50.48 ВЛАСОВА Ирина ВЛАСОВА Ирина Ukraine Одесса I LOVE SUPERSPORT Odessa 14+ 5:40 FIN
38 38 1364 01:00:37.73 КОРДЗАЯ Натела КОРДЗАЯ Натела Ukraine Одесса 14+ 5:44 FIN
39 39 1394 01:01:04.23 ПОПОВСКАЯ Наталья ПОПОВСКАЯ Наталья Ukraine Odessa Kryzhrun_team 14+ 5:47 FIN
40 40 1415 01:01:47.74 ШАПОВАЛ Елена ШАПОВАЛ Елена Ukraine Одесса 14+ 5:51 FIN
41 41 1332 01:03:01.24 ПЕТРАШ Taтьяна ПЕТРАШ Taтьяна Ukraine Одесса 14+ 5:58 FIN
42 42 1320 01:03:17.24 ФРАЙФЕЛЬД Марія ФРАЙФЕЛЬД Марія Ukraine Одеса Nike Run Club 14+ 5:59 FIN
43 43 1523 01:03:57.24 ПЕТРЕНКО Галина ПЕТРЕНКО Галина Ukraine Одесса 14+ 6:03 FIN
44 44 1372 01:04:40.10 АНІЩЕНКО Анна АНІЩЕНКО Анна Ukraine Біла Церква Run-up nation 14+ 6:07 FIN
45 45 1328 01:06:10.99 МАКАРОВА Дар'я МАКАРОВА Дар'я Ukraine Кропивницький KroRunClub 14+ 6:16 FIN
46 46 1336 01:06:10.99 РЯБОВА Вікторія РЯБОВА Вікторія Ukraine кировоград KroRunClub 14+ 6:16 FIN
47 47 1534 01:06:31.99 ОСТРОВСКАЯ Екатерина ОСТРОВСКАЯ Екатерина Ukraine 14+ 6:18 FIN
48 48 1409 01:06:54.24 РЕШЕТЬКО Татьяна РЕШЕТЬКО Татьяна Ukraine Odesa 14+ 6:20 FIN
49 49 1503 01:07:04.49 НИКОЛЕНКО Ксения НИКОЛЕНКО Ксения Ukraine Краматорск #Побігли 14+ 6:21 FIN
50 50 1518 01:07:07.55 КУЗЬМИНСКАЯ Тома КУЗЬМИНСКАЯ Тома Ukraine Одесса Sport Socium 14+ 6:21 FIN
51 51 1520 01:07:07.75 МАРТЫНЕНКО Марина МАРТЫНЕНКО Марина Ukraine Одесса 14+ 6:21 FIN
52 52 1423 01:07:11.49 СТРАТУЛАТ Юлiя СТРАТУЛАТ Юлiя Ukraine Одесса 14+ 6:22 FIN
53 53 1508 01:08:02.25 РАСПУТАНАЯ Виктория РАСПУТАНАЯ Виктория Ukraine Одесса 14+ 6:26 FIN
54 54 1390 01:09:23.25 НЕГРЕЙ Наталия НЕГРЕЙ Наталия Ukraine Кропивницкий KroRunClub 14+ 6:34 FIN
55 55 1327 01:10:05.10 КРЫШТАЛЬ Екатерина КРЫШТАЛЬ Екатерина Ukraine Одесса 14+ 6:38 FIN
56 56 1393 01:10:19.75 КУЛЕШ Мария КУЛЕШ Мария Ukraine Одесса 14+ 6:39 FIN
57 57 1410 01:10:26.75 ШИПЕНКО Ольга ШИПЕНКО Ольга Ukraine Одесса Kryzh_run 14+ 6:40 FIN
58 58 1090 01:10:37.50 СТРОЧКО Надежда СТРОЧКО Надежда Ukraine Кривой Рог 14+ 6:41 FIN
59 59 1433 01:11:21.26 ПИЛИП Елена ПИЛИП Елена Ukraine Киев 14+ 6:45 FIN
60 60 1528 01:11:49.26 КОВАЛЕКО Анна КОВАЛЕКО Анна Ukraine 14+ 6:48 FIN
61 61 1379 01:11:55.25 БУРМА Наталя БУРМА Наталя Ukraine Одеса Wolf Zone 14+ 6:49 FIN
62 62 1397 01:12:16.50 КРАВЧЕНКО Александра КРАВЧЕНКО Александра Ukraine Киев 14+ 6:51 FIN
63 63 1356 01:12:20.25 БУДИНСЬКА Оксана БУДИНСЬКА Оксана Ukraine Ужгород U-Run 14+ 6:51 FIN
64 64 1442 01:12:20.26 ЄВДОКИМОВА Катерина ЄВДОКИМОВА Катерина Ukraine Одеса All runners are beautiful! 14+ 6:51 FIN
65 65 1105 01:12:55.25 ПУГАЧ Ольга ПУГАЧ Ольга Ukraine Кропивницький KroRunClub 14+ 6:54 FIN
66 66 1400 01:13:18.50 БАБЕНКО Оксана БАБЕНКО Оксана Ukraine Одесса NRC 14+ 6:56 FIN
67 67 1420 01:14:02.50 ДАНИЛЬЧУК Ирина ДАНИЛЬЧУК Ирина Ukraine Одесса BC 14+ 7:01 FIN
68 68 1529 01:14:02.50 ЛИТВИНЕНКО Наталия ЛИТВИНЕНКО Наталия Ukraine 14+ 7:01 FIN
69 69 1375 01:15:22.26 ТЕСЛЯ Світлана Вікторівна ТЕСЛЯ Світлана Вікторівна Ukraine Одеса 14+ 7:08 FIN
70 70 1377 01:15:22.51 БАСОВА Олеся БАСОВА Олеся Ukraine Одеса 14+ 7:08 FIN
71 71 1417 01:16:07.51 ТЕСЛЕНКО Каріна ТЕСЛЕНКО Каріна Ukraine Одеса 14+ 7:12 FIN
72 72 1313 01:17:20.76 ГИРКО Лилия ГИРКО Лилия Ukraine Одесса NRunClub 14+ 7:19 FIN
73 73 1405 01:17:32.26 ГОРЯЧИХ Ирина ГОРЯЧИХ Ирина Ukraine Одесса Libra Sport 14+ 7:20 FIN
74 74 1358 01:18:15.27 МИРГОРОДСЬКА Анна МИРГОРОДСЬКА Анна Ukraine Київ PM Run Club 14+ 7:25 FIN
75 75 1391 01:19:22.26 КОЛЕСНИЧЕНКО Наталія КОЛЕСНИЧЕНКО Наталія Ukraine Кропивницький KroRunClub 14+ 7:31 FIN
76 76 1424 01:21:19.82 НОВИКОВА Ирина НОВИКОВА Ирина Ukraine Одесса 14+ 7:42 FIN
0 0 1422 ШАГАКА Валерия ШАГАКА Валерия Ukraine Odessa 14+ DNS
0 0 1321 ЦВЕТКОВСКАЯ Лилия ЦВЕТКОВСКАЯ Лилия Ukraine Хмельницкий 14+ DSQ
0 0 1323 ЯСТРУБ Каріна ЯСТРУБ Каріна Ukraine Хмельницький 14+ DSQ
0 0 1419 ПИХ Мария ПИХ Мария Ukraine Одесса BC 14+ PRW
0 0 1418 ЦВИГУНЕНКО Валерия ЦВИГУНЕНКО Валерия Ukraine Одесса BC 14+ PRW
0 0 1414 КАРУНСЬКА Оксана КАРУНСЬКА Оксана Ukraine Київ 14+ PRW
0 0 1360 КОВАЛЬЧУК Юлія КОВАЛЬЧУК Юлія Ukraine Кропивницкий 14+ PRW
0 0 1354 ТРЕНЧУК Анна ТРЕНЧУК Анна Ukraine Одесса 14+ PRW
0 0 1349 ДУДКО Марина ДУДКО Марина Ukraine Вишневе OPG running 14+ PRW
0 0 1348 САВЧУК Оксана САВЧУК Оксана Ukraine Київ PM Run Club 14+ PRW
0 0 1343 МИРОШКО Анна МИРОШКО Анна Ukraine Симферополь 14+ PRW
0 0 1012 ЛУЦЕНКО Віра ЛУЦЕНКО Віра Ukraine НовийБуг 14+ PRW
0 0 1047 СТОРЧАК Алина СТОРЧАК Алина Ukraine Киев 14+ PRW
0 0 1283 ВЛАСЕНКО Карина ВЛАСЕНКО Карина Ukraine Одесса BC 14+ PRW
0 0 1269 ФИСЕНКО Надежда ФИСЕНКО Надежда Ukraine Одесса 14+ PRW
0 0 1226 ВЕЛЕВА Одина ВЕЛЕВА Одина Ukraine Одесса 14+ PRW
0 0 1224 МОСТОВА Ольга МОСТОВА Ольга Ukraine Белгород-Днестровский Go Run Akkerman 14+ PRW
0 0 1209 ELENA Aseeva ELENA Aseeva Ukraine Chisinau 14+ PRW
0 0 1184 САМОЙЛЕНКО Ольга САМОЙЛЕНКО Ольга Ukraine Херсон 14+ PRW
0 0 1178 ГАЛЕЦЬКА Юлія ГАЛЕЦЬКА Юлія Ukraine Київ Nike+ 14+ PRW
0 0 1121 РАК Аліна РАК Аліна Ukraine Київ ArmourMe 14+ PRW
0 0 1109 ТЕМНИК Мирослава ТЕМНИК Мирослава Ukraine Київ ArmourMe 14+ PRW
0 0 1522 ШЕЛКОВЕНКО Мария ШЕЛКОВЕНКО Мария Ukraine Одесса StayerRunOdessa 14+ PRW
 

Марафон без медалі фінішера

Дистанция:
42.195 км
Категории:
18-29 30-39 40-49 50-59 60-69 70+|18-29 30-39 40-49 50-59 60+
Результаты не опубликованы
 

Напівмарафон без медалі фінішера

Дистанция:
21.097 км
Категории:
16-22 23-29 30-39 40-49 50-59 60-69 70+|16-29 30-39 40-49 50-59 60+
Результаты не опубликованы
 

Чверть марафону без медалі фінішера

Дистанция:
10.550 км
Категории:
14+|14+
Результаты не опубликованы