Результаты соревнования

XII Одеський марафон "Самоперевершення"

XII Одеський марафон "Самоперевершення"
когда:
21.03.2021
где:
Україна, Одеса
кто:

Оргкомітет марафону


 

Марафон

Дистанция:
42.195 км
Категории:
18-29 30-39 40-49 50-59 60-69 70+|18-29 30-39 40-49 50-59 60+
Категория absolute
# время фио фио страна город клуб темп cтат
1 4200 02:51:48.00 ЖОРНОВОЙ Роман ЖОРНОВОЙ Роман Ukraine Одесса 4:04 FIN
2 4205 02:52:54.00 БИМБАШ Олег БИМБАШ Олег Ukraine Мирное AIDA Team 4:06 FIN
3 4505 02:57:18.00 ZVEREV Dmitriy ZVEREV Dmitriy Ukraine Ивано-Франковск KRYZHRUN TEAM 4:12 FIN
4 4199 02:58:29.17 ЗАЙЧЕНКО Сергій ЗАЙЧЕНКО Сергій Ukraine г.Александрия самостійно 4:14 FIN
5 4226 03:01:37.16 ЛАЗАНЮК Віктор ЛАЗАНЮК Віктор Ukraine Усатове Forum 4:18 FIN
Категория 18-29
# время фио фио страна город клуб темп cтат
1 4210 03:08:02.00 ПРОНЕВИЧ Сергій ПРОНЕВИЧ Сергій Ukraine с. Боромля. Сумськой области КЛБ Hammers 4:28 FIN
2 4186 03:23:30.80 ЦИБУЛЬСЬКИЙ Василь ЦИБУЛЬСЬКИЙ Василь Ukraine Одеса 4:50 FIN
3 4008 03:26:06.00 МАЙСТРЕНКО Михайло МАЙСТРЕНКО Михайло Ukraine Днепр 4:53 FIN
4 4195 03:27:26.30 БЕСПОЯСКО Євгеній БЕСПОЯСКО Євгеній Ukraine Кривий Ріг 4:55 FIN
5 4223 03:46:05.34 ГУПАЛО Тарас ГУПАЛО Тарас Ukraine Ківерці КЛБ Hammers 5:22 FIN
6 4211 03:58:38.61 ПОЛІЩУК Роман ПОЛІЩУК Роман Ukraine Умань Uman Runners 5:40 FIN
7 4217 03:58:39.15 МЕДВЕДЕВ Анатолій МЕДВЕДЕВ Анатолій Ukraine Умань Uman Runners 5:40 FIN
8 4218 03:59:54.11 GABITOV Renat GABITOV Renat Ukraine Kyiv 5:41 FIN
9 4209 04:06:10.37 VOLOSHIN Yegor VOLOSHIN Yegor Ukraine Dnipro 5:50 FIN
10 4029 04:27:03.66 ВЫГОРНЫЙ Валерий ВЫГОРНЫЙ Валерий Ukraine Одесса Onistrat 6:20 FIN
0 4215 ПИСЬМЕННЫЙ Андрей ПИСЬМЕННЫЙ Андрей Ukraine Николаев UA Runners DSQ
0 4038 КУХАРУК Олег КУХАРУК Олег Ukraine Киев NRC PRW
Категория 30-39
# время фио фио страна город клуб темп cтат
1 4166 03:10:34.43 АНДРУШЕНКО Юрій АНДРУШЕНКО Юрій Ukraine Малин КЛБ Hammers 4:31 FIN
2 4225 03:10:35.00 ХАЛЕПА Іван ХАЛЕПА Іван Ukraine Малин "КЛБ ""Hammers run@" 4:31 FIN
3 4184 03:18:33.00 ПОНАРОВСКИЙ Святослав ПОНАРОВСКИЙ Святослав Ukraine Днепр #Побігли 4:43 FIN
4 4224 03:23:27.30 ПОПОВ Максим ПОПОВ Максим Ukraine Малин Житомирська обл. КЛБ Hammers 4:49 FIN
5 4099 03:24:06.52 ПІТЬКО Ігор ПІТЬКО Ігор Ukraine Дніпро - 4:50 FIN
6 4196 03:34:11.71 КОНОВАЛ Юрій КОНОВАЛ Юрій Ukraine Київ Vo2maxlab 5:05 FIN
7 4227 03:40:55.80 БУЛАТОВ Алексей БУЛАТОВ Алексей Ukraine Одесса КП Будова 5:14 FIN
8 4121 03:42:35.33 КАЗАНЦЕВ Юрий КАЗАНЦЕВ Юрий Ukraine Черкассы Счастливчик 5:17 FIN
9 4146 03:42:44.58 ЛИТВИНОВ Олег ЛИТВИНОВ Олег Ukraine Черкассы FamilyRunClub 5:17 FIN
10 4510 03:45:49.34 РИПА Дмитрий РИПА Дмитрий Ukraine 5:21 FIN
11 4511 03:45:51.34 КРУТИКОВ Ярослав КРУТИКОВ Ярослав Ukraine 5:21 FIN
12 4183 03:48:01.84 КОРДОНСКИЙ Леонид КОРДОНСКИЙ Леонид Ukraine Одесса 5:25 FIN
13 4180 03:49:20.35 БУЛЫНИН Владимир БУЛЫНИН Владимир Ukraine Николаев 5:26 FIN
14 4197 03:54:52.86 МИХАЛЕВИЧ Ігор МИХАЛЕВИЧ Ігор Ukraine Борислав "СК ""Науковець""" 5:34 FIN
15 4502 03:56:57.59 КІСЛОВ Юрій КІСЛОВ Юрій Ukraine Киів Run Business Club Ukraine 5:37 FIN
16 4212 03:58:38.11 КРАВЕЦЬ Артур КРАВЕЦЬ Артур Ukraine Умань Uman Runners 5:40 FIN
17 4208 03:58:39.15 ДЕНОЙ Андрій ДЕНОЙ Андрій Ukraine Умань ߔŕmanRunnersߔŬ+38 050 383-11-59 5:40 FIN
18 4067 03:58:59.64 КИШЕНЬКА Євген КИШЕНЬКА Євген Ukraine Одеса 420 5:40 FIN
19 4501 04:06:34.39 СОРОКИН Алексей СОРОКИН Алексей Ukraine Одесса 5:51 FIN
20 4507 04:07:07.13 ВОРОБЕЙ Максим ВОРОБЕЙ Максим Ukraine Черноморск 5:52 FIN
21 4198 04:08:00.62 ТОДОРЕНКО Зореслав ТОДОРЕНКО Зореслав Ukraine Борисполь 5:53 FIN
22 4194 04:18:34.15 СТЕЛЬМАХ Виктор СТЕЛЬМАХ Виктор Ukraine Одесса 6:08 FIN
23 4042 04:19:34.89 КЛИМЕНКО Микита КЛИМЕНКО Микита Ukraine Донецьк 6:09 FIN
24 4169 04:26:50.00 СУДИР Євгеній СУДИР Євгеній Ukraine Черкаси PM Run Club 6:20 FIN
25 4052 04:41:22.68 ФРУНЗЕ Сергій ФРУНЗЕ Сергій Ukraine Долинське 6:41 FIN
26 4189 04:58:07.96 ДЕМИДОВ Максим ДЕМИДОВ Максим Ukraine Kyiv Беговой Чернигов 7:04 FIN
27 4179 05:04:29.97 СИПКО Олександр СИПКО Олександр Ukraine Херсон 7:14 FIN
0 4509 02:51:48.00 ВАСЬКОВ Владимир ВАСЬКОВ Владимир Ukraine 4:04 DSQ
0 4122 ВОЛОШИН Алексей ВОЛОШИН Алексей Ukraine Одесса KRYZHRUN TEAM DSQ
0 4011 KWASNIEWSKI Tomasz KWASNIEWSKI Tomasz Poland Zabrze TriDivision PRW
0 4014 FILAK Tomasz FILAK Tomasz Poland Klobuck PRW
0 4072 CUNDIĆ Tihomir CUNDIĆ Tihomir Croatia Zagreb Sri Chinmoy Marathon Team PRW
0 4085 APOPII Vladislav APOPII Vladislav Ukraine Кишинев Hero Team PRW
0 4133 БЕЛОУС Егор БЕЛОУС Егор Ukraine Черкассы Family Run Club PRW
0 4162 БОНДАРЕНКО Едуард БОНДАРЕНКО Едуард Ukraine Хмельницкий PRW
0 4177 DREPIN Fedir DREPIN Fedir Ukraine Kyiv ZDRAVO PRW
Категория 40-49
# время фио фио страна город клуб темп cтат
1 4149 03:13:01.00 КУЛАГІН Максим КУЛАГІН Максим Ukraine Львів 4:35 FIN
2 4220 03:13:42.28 КРАВЧЕНКО Игорь КРАВЧЕНКО Игорь Ukraine Измаил К.Л.Б Суворовец 4:36 FIN
3 4097 03:25:35.56 ЧАБАНОВ Сергій ЧАБАНОВ Сергій Ukraine Киев Squad Ua Runners 4:53 FIN
4 4174 03:26:50.80 ШАДРИН Николай ШАДРИН Николай Ukraine Черновцы 4:54 FIN
5 4018 03:27:31.31 ПАЛАМАРЧУК Андрей ПАЛАМАРЧУК Андрей Ukraine Киев 4:55 FIN
6 4214 03:33:43.57 БУДИНСЬКИЙ Дмитро БУДИНСЬКИЙ Дмитро Ukraine Ужгород U-Run 5:04 FIN
7 4222 03:36:23.57 МАНДРЫГИН Сергей МАНДРЫГИН Сергей Ukraine Глухов 5:08 FIN
8 4173 03:37:34.83 КУЗНЕЦОВ Валера КУЗНЕЦОВ Валера Ukraine Одесса Nike+run club 5:10 FIN
9 4178 03:57:04.85 ГЛАЗОВ Павел ГЛАЗОВ Павел Ukraine Одесса 5:37 FIN
10 4192 03:58:10.86 ГОРБАТЬКО Сергей ГОРБАТЬКО Сергей Ukraine Днепр 5:39 FIN
11 4165 04:02:26.88 ХИЛЯ Віталій ХИЛЯ Віталій Ukraine Малин КЛБ Hammers 5:45 FIN
12 4069 04:13:33.39 КАНІБОЛОЦЬКИЙ Віктор КАНІБОЛОЦЬКИЙ Віктор Ukraine Буча 6:01 FIN
13 4203 04:15:04.39 КОЗЛОВЕЦЬ Руслан КОЗЛОВЕЦЬ Руслан Ukraine Херсон Джундокан 6:03 FIN
14 4190 04:40:18.43 ПІТИН Мар'ян ПІТИН Мар'ян Ukraine Львів Лдуфк 6:39 FIN
15 4500 05:26:46.31 OLEH Kononenko OLEH Kononenko Ukraine Kiyv NOKs fish ES 7:45 FIN
0 4188 НОЧОВНИЙ Дмитро НОЧОВНИЙ Дмитро Ukraine Київ Salomon Running Club Ukraine DSQ
0 4012 BABINSKI Szymon BABINSKI Szymon Ukraine Zabrze Barel - Management PRW
0 4044 ŠMAIŽYS Valdas ŠMAIŽYS Valdas Lithuania Vilnius Maratomanija PRW
0 4079 CIPRIAN IONUT Proca CIPRIAN IONUT Proca Romania Bucharest PRW
0 4157 FISCHER Mirco FISCHER Mirco Denmark Næstved Klub 100 Marathon Danmark PRW
0 4207 ТЕРЛЕЦКИЙ Руслан ТЕРЛЕЦКИЙ Руслан Ukraine Одесса PRW
Категория 50-59
# время фио фио страна город клуб темп cтат
1 4175 03:28:59.56 ГАЙДУК Игорь ГАЙДУК Игорь Ukraine Одесса 4:57 FIN
2 4077 03:40:31.83 СТЕПКО Евгений СТЕПКО Евгений Ukraine Черкассы Family Run Club 5:14 FIN
3 4201 03:52:41.10 ПАЛЕНКО Михаил ПАЛЕНКО Михаил Ukraine Кременчуг 5:31 FIN
4 4168 05:00:06.47 МОВШИН Анатолий МОВШИН Анатолий Ukraine Одесса Стальканат 7:07 FIN
5 4170 05:07:41.00 ЛОГУШ Юрій ЛОГУШ Юрій Ukraine Днепр Mercury 7:18 FIN
0 4503 ЧІЖИКОВ Геннадій ЧІЖИКОВ Геннадій Ukraine Київ Run Business Club Ukraine DNS
0 4006 АНОХІН Ігор АНОХІН Ігор Ukraine Нікополь #Побігли PRW
0 4050 ТКАЧУК Тарас ТКАЧУК Тарас Ukraine Івано-Франківськ - PRW
0 4110 MORAWSKI Mariusz MORAWSKI Mariusz Ukraine Krakow Eskadra Krakow PRW
Категория 60-69
# время фио фио страна город клуб темп cтат
1 4185 03:16:36.00 БАРАНЮК Володимир БАРАНЮК Володимир Ukraine Червона Діброва 4:40 FIN
2 4160 03:47:42.10 ПАНЧЕНКО Сергій ПАНЧЕНКО Сергій Ukraine Kosivchina "Європа 5:24 FIN
3 4213 04:50:07.70 НЕЙМАН Александр НЕЙМАН Александр Ukraine Мариуполь 6:53 FIN
0 4070 CHODKIEWICZ Wieslaw CHODKIEWICZ Wieslaw Poland Swiebodzin PRW
 

Напівмарафон

Дистанция:
21.097 км
Категории:
16-22 23-29 30-39 40-49 50-59 60-69 70+|16-29 30-39 40-49 50-59 60+
Категория absolute
# время фио фио страна город клуб темп cтат
1 513 01:09:57.53 СТОЯНОВ Рома СТОЯНОВ Рома Ukraine Одесса Військова Академія 3:18 FIN
2 449 01:10:26.28 ЦЫБИН Олег ЦЫБИН Олег Ukraine Одесса Iron Club 3:20 FIN
3 370 01:11:19.78 ЛУПИНА Дмитро ЛУПИНА Дмитро Ukraine Київ """ФСТ"" ДИНАМО" 3:22 FIN
Категория 16-22
# время фио фио страна город клуб темп cтат
1 390 01:18:22.79 ЧАЛИЙ Дмитро ЧАЛИЙ Дмитро Ukraine Бахмут RoadToTheKenya 3:42 FIN
2 434 01:34:43.64 МИХАЛЕВИЧ Олег МИХАЛЕВИЧ Олег Ukraine Киев 404 4:29 FIN
0 73 ЛЫСАК Руслан ЛЫСАК Руслан Ukraine Харьков МК Харьков PRW
0 107 СТАСІВ Іван СТАСІВ Іван Ukraine Вінниця PRW
Категория 23-29
# время фио фио страна город клуб темп cтат
1 437 01:22:20.55 ЩІПАНОВСЬКИЙ Артур ЩІПАНОВСЬКИЙ Артур Ukraine Хмельницький Iron Club 3:54 FIN
2 350 01:28:25.54 ХРЫСТИН Артем ХРЫСТИН Артем Ukraine Одесса Stayer Run Odessa 4:11 FIN
3 406 01:34:15.31 БРАЦІЛО Павло БРАЦІЛО Павло Ukraine Умань "UmanRun 4:28 FIN
4 436 01:38:08.57 ЮСЕЧКО Сергій ЮСЕЧКО Сергій Ukraine Хмельницький Iron Club 4:39 FIN
5 104 01:44:44.57 ПИНИЛО Володимир ПИНИЛО Володимир Ukraine Львів 4:57 FIN
6 258 01:46:48.83 ЧЕРНЕНКО Паша ЧЕРНЕНКО Паша Ukraine Дніпро Start Dnipro 5:03 FIN
7 418 01:48:48.83 БОБР Денис БОБР Денис Ukraine Киев PM Run Club 5:09 FIN
8 465 01:49:23.83 ЖМУР Віктор ЖМУР Віктор Ukraine Одеса 5:11 FIN
9 383 01:49:36.58 РИНДЮК Олександр РИНДЮК Олександр Ukraine Вінниця NoBoringRunners 5:11 FIN
10 512 01:50:41.00 ЩЕГЛОВ Артур ЩЕГЛОВ Артур Ukraine Одеса 5:14 FIN
11 369 01:50:43.91 ФОМИН Сергей ФОМИН Сергей Ukraine Одесса 5:14 FIN
12 463 01:51:50.16 ДОБРИОГЛО Иван ДОБРИОГЛО Иван Ukraine Одесса 5:18 FIN
13 503 01:53:09.00 ИВАНОВ Евгений ИВАНОВ Евгений Ukraine Тирасполь 5:21 FIN
14 336 01:54:37.34 МАКСІМІШИН Владислав МАКСІМІШИН Владислав Ukraine Одеса 5:25 FIN
15 361 01:55:17.90 ЧЕРЕВКО Андрій ЧЕРЕВКО Андрій Ukraine Київ 5:27 FIN
16 516 01:56:01.34 ПАВЛЮК Денис ПАВЛЮК Денис Ukraine 5:29 FIN
17 468 01:58:25.84 ТИЛІПСЬКИЙ Юрко ТИЛІПСЬКИЙ Юрко Ukraine Львів 5:36 FIN
18 445 02:00:12.34 КОВМIР Олександр КОВМIР Олександр Ukraine Одеса 5:41 FIN
19 286 02:09:20.11 КОЧЕРБА Никита КОЧЕРБА Никита Ukraine Одесса Веселых и находчивых 6:07 FIN
20 339 02:09:22.00 ДРАГАН Тарас ДРАГАН Тарас Ukraine Одесса 6:07 FIN
21 372 02:21:12.87 ПИСАРСКИЙ Роман ПИСАРСКИЙ Роман Ukraine Полтава 6:41 FIN
0 32 ПРУС Микита ПРУС Микита Ukraine Львів Run4U PRW
0 169 САЩУК Сергій САЩУК Сергій Ukraine Одеса PRW
0 364 КОЛЕСНИЧЕНКО Александр КОЛЕСНИЧЕНКО Александр Ukraine Одесса PRW
0 404 МОВЛЯВ Євген МОВЛЯВ Євген Ukraine Київ PM Run Club PRW
0 428 ЗУБКОВ Евгений ЗУБКОВ Евгений Ukraine Кривой Рог PRW
0 466 РУДКОВСКИЙ Дмитрий РУДКОВСКИЙ Дмитрий Ukraine Одесса PRW
0 470 02:19:18.45 ДОБРИОГЛО Илья ДОБРИОГЛО Илья Ukraine Одеса 6:36 PRW
0 510 ДIОРДIЦА Дмитро ДIОРДIЦА Дмитро Ukraine Одеса PRW
Категория 30-39
# время фио фио страна город клуб темп cтат
1 375 01:23:07.48 НАНАКИ Дмитрий НАНАКИ Дмитрий Ukraine Одесса Palmyra & Iron Club Odessa 3:56 FIN
2 473 01:25:51.50 ЯЦЕНКО Олександр ЯЦЕНКО Олександр Ukraine Маріуполь Msport 4:04 FIN
3 392 01:29:36.57 БАРАНОВ Володимир БАРАНОВ Володимир Ukraine Одеса 4:14 FIN
4 316 01:32:09.60 БАГДАСАРЯН Арамик БАГДАСАРЯН Арамик Ukraine Odessa 4:22 FIN
5 423 01:32:12.31 БИМБАШ Виктор БИМБАШ Виктор Ukraine Мирное 4:22 FIN
6 53 01:34:39.56 ГРАБОВСЬКИЙ Станіслав ГРАБОВСЬКИЙ Станіслав Ukraine Дніпро #Побігли 4:29 FIN
7 382 01:34:43.57 БРОДЕЦКИЙ Петр БРОДЕЦКИЙ Петр Ukraine Одесса Nike Run Club 4:29 FIN
8 374 01:34:50.63 ЯДВИЖАК Игорь ЯДВИЖАК Игорь Ukraine Южный 4:29 FIN
9 356 01:35:11.00 ПЕТКОВ Дмитрий ПЕТКОВ Дмитрий Ukraine Новая Ивановка 4:30 FIN
10 255 01:39:26.82 БОГДАНОВ Евгений БОГДАНОВ Евгений Ukraine Новый Буг 4:42 FIN
11 444 01:40:03.32 СТЬОПІЧЕВ Олексій СТЬОПІЧЕВ Олексій Ukraine Чорноморськ 4:44 FIN
12 509 01:40:16.82 КРИКЛИВСКИЙ Максим КРИКЛИВСКИЙ Максим Ukraine Одесса Nike Run Club 4:45 FIN
13 453 01:40:24.82 ПОДДУБНЫЙ Влад ПОДДУБНЫЙ Влад Ukraine Александрия АТБшка 4:45 FIN
14 446 01:41:36.72 СИМОНЧУК Николай СИМОНЧУК Николай Ukraine Черноморск City SPORT EVENT 4:48 FIN
15 459 01:41:41.34 НАЗАРЕНКО Рома НАЗАРЕНКО Рома Ukraine Біла Церква Білоцерківський марафон 4:49 FIN
16 455 01:42:00.82 ШЕВАЛЬЕ Александр ШЕВАЛЬЕ Александр Ukraine Одесса 4:50 FIN
17 389 01:43:51.57 ГЕЧЕВ Павел ГЕЧЕВ Павел Ukraine г. Одесса 4:55 FIN
18 327 01:44:08.32 САГАН Олександр САГАН Олександр Ukraine Малин КЛБ Hammers 4:56 FIN
19 410 01:44:09.82 ДОРОХОВ Артем ДОРОХОВ Артем Ukraine Одеса Nike Running Club Odessa 4:56 FIN
20 429 01:44:26.82 ЗАІКА Євген ЗАІКА Євген Ukraine Одеса 4:57 FIN
21 407 01:45:05.33 ЗАГОРОДНЮК Владимир ЗАГОРОДНЮК Владимир Ukraine Одесса IronclubOdessa 4:58 FIN
22 393 01:45:39.83 БОЛОТНОВ Дмитрий БОЛОТНОВ Дмитрий Ukraine ОДЕССА DonbassIronBro 5:00 FIN
23 511 01:46:44.00 РЯБКОВ Iлля РЯБКОВ Iлля Ukraine Миколаiв 5:03 FIN
24 384 01:48:34.65 МЕРКЛІНГЕР Андрій МЕРКЛІНГЕР Андрій Ukraine Одеса 5:08 FIN
25 331 01:49:04.58 ЧЕРНЕГА Игорь ЧЕРНЕГА Игорь Ukraine Одесса 5:10 FIN
26 457 01:49:06.33 ТЫШКЕВИЧ Юрий ТЫШКЕВИЧ Юрий Ukraine Одесса 5:10 FIN
27 314 01:50:10.58 ХИХИН Александр ХИХИН Александр Ukraine Одесса Бойцовский 5:13 FIN
28 317 01:50:50.92 ПОПАЗОВ Сергей ПОПАЗОВ Сергей Ukraine Одеса 5:15 FIN
29 464 01:51:31.33 ДРИПА Александр ДРИПА Александр Ukraine Белая Церковь "КЛБ ""Белоцерковский Марафон""" 5:17 FIN
30 460 01:52:00.96 КАСЬЯН Ігор КАСЬЯН Ігор Ukraine Київ KMRC 5:18 FIN
31 386 01:52:15.87 ШАПОВАЛ Максим ШАПОВАЛ Максим Ukraine Одесса - 5:19 FIN
32 458 01:53:46.34 MAZNYTSYA Pavel MAZNYTSYA Pavel Ukraine Kyiv 5:23 FIN
33 373 01:53:55.90 БРАЦЛАВСКИЙ Виталий БРАЦЛАВСКИЙ Виталий Ukraine Одесса 5:24 FIN
34 399 01:56:07.34 КОЖЕВНІКОВ Євген КОЖЕВНІКОВ Євген Ukraine Дніпро 5:30 FIN
35 504 01:59:01.00 ДРІНКО Сергій ДРІНКО Сергій Ukraine Одеса 5:38 FIN
36 396 01:59:52.59 ГОРIН Эвген ГОРIН Эвген Ukraine Херсон 5:40 FIN
37 416 01:59:57.60 ШЕВЧЕНКО Олександр ШЕВЧЕНКО Олександр Ukraine Одеса 5:41 FIN
38 441 02:00:44.86 БЕЗОТОСНИЙ Сергій БЕЗОТОСНИЙ Сергій Ukraine Одесса 5:43 FIN
39 500 02:01:28.60 ЧОБАНУ Олександр ЧОБАНУ Олександр Ukraine Одесса 5:45 FIN
40 303 02:01:45.84 КОВАЛЕНКО Дмитрий КОВАЛЕНКО Дмитрий Ukraine Одесса Wolf Zone 5:46 FIN
41 501 02:01:55.60 ТКАЧ Костянтин ТКАЧ Костянтин Ukraine Одесса 5:46 FIN
42 508 02:02:28.85 КУСІК Олександр КУСІК Олександр Ukraine Одесса 5:48 FIN
43 379 02:03:01.85 САФОНОВ Сергій САФОНОВ Сергій Ukraine Київ 5:49 FIN
44 334 02:07:36.60 ТОМЧИШИН Александр ТОМЧИШИН Александр Ukraine Черноморск 6:02 FIN
45 475 02:07:43.60 РЕШЕТЬКО Олександр РЕШЕТЬКО Олександр Ukraine Одеса Алкобайкери 6:03 FIN
46 502 02:14:36.36 НОСЕНКО Роман НОСЕНКО Роман Ukraine Тирасполь 6:22 FIN
47 319 02:16:49.86 KONDRAXIN Nikolay KONDRAXIN Nikolay Ukraine Odessa NN auto 6:29 FIN
48 371 02:21:12.87 ЗИНЧЕНКО Андрей ЗИНЧЕНКО Андрей Ukraine Одесса 6:41 FIN
49 394 02:29:55.38 СТАРОСТИН Алексей СТАРОСТИН Алексей Ukraine Одесса IronclubOdessa 7:06 FIN
0 514 БОЧАРНІКОВ Сергій БОЧАРНІКОВ Сергій Ukraine Дніпро DNS
0 431 ТВОРОГОВ Александр ТВОРОГОВ Александр Ukraine Одесса DNS
0 298 ИОВСКИЙ Валерий ИОВСКИЙ Валерий Ukraine Тирасполь RunTiras PRW
0 450 ГАВРИЩЕНКО Максим ГАВРИЩЕНКО Максим Ukraine Киев PRW
0 385 КОВАЛЬЧУК Сергій КОВАЛЬЧУК Сергій Ukraine Хмельницький PRW
0 357 CAIMACAN Serghei CAIMACAN Serghei Moldova Chisinau PRW
0 354 СЕРДЮК Антон СЕРДЮК Антон Ukraine Нова Каховка PRW
0 329 ПЕРЧУН Александр ПЕРЧУН Александр Ukraine Черноморск PRW
0 328 PANOV Alex PANOV Alex Canada Toronto Nike Run Club PRW
0 302 МАРЧУК Олександр МАРЧУК Олександр Ukraine Вінниця AUTO.RIA PRW
0 77 ПАРФЁНОВ Алексей ПАРФЁНОВ Алексей Ukraine Одесса Iron Club Odessa PRW
0 82 КАЛИТИН Александр КАЛИТИН Александр Ukraine Одесса "RunEvolution Школа Бегового Развития PRW
0 265 ВЕРЕТЮК Максим ВЕРЕТЮК Максим Ukraine Волочиськ PRW
0 245 MITROSIN Alexandr MITROSIN Alexandr Moldova Chisinau PRW
0 244 GANGAN Alexandr GANGAN Alexandr Moldova Chisinau PRW
0 243 GALUSCA Maxim GALUSCA Maxim Moldova Chisinau PRW
0 238 ПАВЛОВСКИЙ Дмитрий ПАВЛОВСКИЙ Дмитрий Ukraine Киев ArmourMe PRW
0 232 GHILAN Vladimir GHILAN Vladimir Ukraine Кишинёв PRW
0 226 МЕЛЬНИК Ярослав МЕЛЬНИК Ярослав Ukraine Київ KUZIN TEAM/MC “TARAS BULBA” PRW
0 222 TKACHENKO Mykola TKACHENKO Mykola Ukraine Kyiv ArmourMe PRW
0 268 POTAPOV Andrew POTAPOV Andrew Ukraine Kyiv PRW
Категория 40-49
# время фио фио страна город клуб темп cтат
1 368 01:25:46.30 НОВОСАД Володимир НОВОСАД Володимир Ukraine Ковель СК Ковель 4:03 FIN
2 440 01:26:23.55 ГОРБАТКО Дмитро ГОРБАТКО Дмитро Ukraine Киев KM Running club 4:05 FIN
3 435 01:27:35.56 РОМАНОВСКИЙ Сергей РОМАНОВСКИЙ Сергей Ukraine Одесса Iron Club 4:09 FIN
4 424 01:28:07.80 ЛУКАШЕНКО Сергій ЛУКАШЕНКО Сергій Ukraine Одесса 4:10 FIN
5 391 01:28:56.30 КОЛЕСНИКОВ Иван КОЛЕСНИКОВ Иван Ukraine Злынка Одесский альп. клуб 4:12 FIN
6 477 01:30:38.56 ВОВК Віталій ВОВК Віталій Ukraine Умань Uman Runners 4:17 FIN
7 377 01:31:26.81 АЛЕЙНИК Андрей АЛЕЙНИК Андрей Ukraine Каменское pobigly 4:20 FIN
8 443 01:34:08.56 СМУСЬ Денис СМУСЬ Денис Ukraine Odessa 4:27 FIN
9 451 01:35:07.31 ШЕРЕМЕТА Владимир ШЕРЕМЕТА Владимир Ukraine Красносёлка Forum 4:30 FIN
10 442 01:36:41.82 НИШКО Леонід НИШКО Леонід Ukraine Одесса 4:34 FIN
11 518 01:38:49.32 ТУПОЛЕНКО Вячеслав ТУПОЛЕНКО Вячеслав Ukraine 4:41 FIN
12 359 01:40:45.00 МИХАЙЛОВ Сергей МИХАЙЛОВ Сергей Ukraine Измаил "К.Л.Б. ""Суворовец""" 4:46 FIN
13 166 01:44:51.82 СОЛОМИНОВ Андрей СОЛОМИНОВ Андрей Ukraine Днипро PiTTeamRun 4:58 FIN
14 474 01:44:55.57 СЛЫНЧЕНКО Андрей СЛЫНЧЕНКО Андрей Ukraine Одесса I love running 4:58 FIN
15 381 01:45:29.58 БЫЧЕК Юрий БЫЧЕК Юрий Ukraine Одесса 5:00 FIN
16 353 01:46:07.82 МОЛОДЕЦКИЙ Александр МОЛОДЕЦКИЙ Александр Ukraine Odesa 5:01 FIN
17 378 01:48:06.89 ШВЕЦЬ Андрій ШВЕЦЬ Андрій Ukraine Одеса ГЕЛІОС 5:07 FIN
18 461 01:49:35.83 ЄШТОКІН Олексій ЄШТОКІН Олексій Ukraine Южное 5:11 FIN
19 472 01:50:52.33 КИРИЧЕНКО Максим КИРИЧЕНКО Максим Ukraine Одесса 5:15 FIN
20 454 01:51:16.35 ЙОВОВ Вадим ЙОВОВ Вадим Ukraine Измаил К.Л.Б Суворовец 5:16 FIN
21 405 01:51:52.67 ЛОВЯГИН Жора ЛОВЯГИН Жора Ukraine Киев PM Run Club 5:18 FIN
22 421 01:52:00.96 ВЕРНИГОРОДСКИЙ Дмитрий ВЕРНИГОРОДСКИЙ Дмитрий Ukraine Киев КМ Running Club 5:18 FIN
23 324 01:52:09.90 ЗАГИБАЛОВ Александр ЗАГИБАЛОВ Александр Ukraine Odessa 5:18 FIN
24 427 01:52:14.86 BOYKO Oleg BOYKO Oleg Ukraine Київ 5:19 FIN
25 467 01:52:30.33 ЗАВАДА Владимир ЗАВАДА Владимир Ukraine Харьков 5:19 FIN
26 515 01:59:57.60 БОРЩ Евгений БОРЩ Евгений Ukraine Одесса Графит 5:41 FIN
27 411 02:00:44.86 ШАБРАТ Денис ШАБРАТ Денис Ukraine Одесса RunEvolution Школа Бегового Развития 5:43 FIN
28 430 02:00:54.59 КЛЕПАЧЕВСКИЙ Сергей КЛЕПАЧЕВСКИЙ Сергей Ukraine Южный 5:43 FIN
29 380 02:03:44.36 РАШЕВСЬКИЙ Сергій РАШЕВСЬКИЙ Сергій Ukraine Камянське #Побігли 5:51 FIN
0 1 СИКОРА Антон СИКОРА Антон Ukraine Киев Основа бега PRW
0 26 ARIKAWA Yasunori ARIKAWA Yasunori Belarus Minsk country marathon club PRW
0 54 ЛАЧУГИН Артем ЛАЧУГИН Артем Ukraine Днепр #побігли / DneprRun PRW
0 55 НОЗДРИН Сергей НОЗДРИН Сергей Ukraine Днепр PRW
0 127 KALOEV Fiodor KALOEV Fiodor Moldova Chisinau - PRW
0 145 БУРКОВЕЦ Сергей БУРКОВЕЦ Сергей Ukraine Николаев PRW
0 157 КЛІМАШЕВСЬКИЙ Сергій КЛІМАШЕВСЬКИЙ Сергій Ukraine Вишневе Основа бiгу PRW
0 415 ВИКОЛ Евгений ВИКОЛ Евгений Ukraine Теплодар Борьбы PRW
0 469 СТЕПАНЕНКО Костянтин СТЕПАНЕНКО Костянтин Ukraine Одеса Forum PRW
Категория 50-59
# время фио фио страна город клуб темп cтат
1 400 01:38:47.82 СУРОВЦЕВ Сергей СУРОВЦЕВ Сергей Ukraine Днепр Ранок 4:40 FIN
2 402 01:48:34.83 ТЫКВЕНКО Анатолий ТЫКВЕНКО Анатолий Ukraine Одесса 5:08 FIN
3 397 01:53:17.58 ЦИКЛАУРІ Дмитро ЦИКЛАУРІ Дмитро Ukraine Каменское #Побігли 5:22 FIN
4 395 02:01:53.10 БЕРЛИЗОВ Владимир БЕРЛИЗОВ Владимир Ukraine Одесса 5:46 FIN
5 452 02:02:21.60 ПАХОМОВ Євгеній ПАХОМОВ Євгеній Ukraine Дніпро #Побігли 5:47 FIN
6 335 02:10:56.36 КРЫШМАРУ Виктор КРЫШМАРУ Виктор Ukraine Черновцы Family Run Club 6:12 FIN
0 348 ЗАВАЛЬНЮК Олег ЗАВАЛЬНЮК Олег Ukraine Новий Буг #Побігли PRW
Категория 60-69
# время фио фио страна город клуб темп cтат
1 290 01:56:39.84 РОТАНОВ Александр РОТАНОВ Александр Ukraine Одесса 5:31 FIN
2 447 02:12:53.36 СИМОНЧУК Микола СИМОНЧУК Микола Ukraine Черноморск City SPORT EVENT 6:17 FIN
3 330 02:47:12.65 ПАХМУРНИЙ Віктор ПАХМУРНИЙ Віктор Ukraine Одеса Турклуб Сало 7:55 FIN
0 266 ГОНЧАРЕНКО Микола ГОНЧАРЕНКО Микола Ukraine Одеccа СК Полісся PRW
Категория 70+
# время фио фио страна город клуб темп cтат
1 362 01:48:57.83 АВРАМЕНКО Александр АВРАМЕНКО Александр Ukraine Днепр Dnepr Run 5:09 FIN
 

Чверть марафону

Дистанция:
10.550 км
Категории:
14+|14+
Категория 14+
# время фио фио страна город клуб темп cтат
1 1338 00:35:45.94 КРИЖЕВИЧ Александр КРИЖЕВИЧ Александр Ukraine Одесса KRYZHRUN TEAM 3:23 FIN
2 1521 00:35:54.45 КІСС Олександр КІСС Олександр Ukraine Одеса 3:24 FIN
3 1429 00:36:39.20 САПА Вадим САПА Вадим Ukraine Запорожье Динамо 3:28 FIN
4 1517 00:38:07.46 ШУЛЯК Евгений ШУЛЯК Евгений Ukraine Одесса Динамо 3:36 FIN
5 1318 00:38:35.20 КОРШУНОВ Олег КОРШУНОВ Олег Ukraine Черновцы Pace run club 3:39 FIN
6 1519 00:38:41.70 ТОПАЛ Ярослав ТОПАЛ Ярослав Ukraine Одесса Run&Fun Club 3:40 FIN
7 1385 00:39:32.45 ЛОПАНОВ Олександр ЛОПАНОВ Олександр Ukraine Мариуполь Федерация Легкой Атлетики Украины 3:44 FIN
8 1376 00:40:07.95 ГРЕБЕНЮК Михайло ГРЕБЕНЮК Михайло Ukraine Одесса Forum 3:48 FIN
9 1275 00:40:27.00 ЧЕРКЕС Сергей ЧЕРКЕС Сергей Ukraine Одесса Гепард 3:50 FIN
10 1005 00:40:31.45 ДЕНДАРЕНКО Владислав ДЕНДАРЕНКО Владислав Ukraine Cherkassy FamilyRunClub 3:50 FIN
11 1389 00:42:01.00 НОВИЦЬКИЙ Николай НОВИЦЬКИЙ Николай Ukraine Київ PM Run Club 3:58 FIN
12 1324 00:42:32.96 НЕБОГА Владислав НЕБОГА Владислав Ukraine Одеса 4:01 FIN
13 1374 00:42:33.00 КРУТИНЬ Денис КРУТИНЬ Денис Ukraine Николаев 4:01 FIN
14 1021 00:44:19.96 СОТНИЧЕНКО Євген СОТНИЧЕНКО Євген Ukraine Дніпро 4:12 FIN
15 1501 00:44:46.22 ТАТАРЕНКО Сергій ТАТАРЕНКО Сергій Ukraine Миколаїв Mykolaiv City Runners 4:14 FIN
16 1515 00:44:56.21 РЕКЕДА Дима РЕКЕДА Дима Ukraine Одесса Ржавые гвозди 4:15 FIN
17 1399 00:45:05.24 САВИЧ Віталій САВИЧ Віталій Ukraine Одеса Динамо 4:16 FIN
18 1371 00:45:44.00 АНІЩЕНКО Олексій АНІЩЕНКО Олексій Ukraine Біла Церква Run-up nation 4:20 FIN
19 1507 00:45:58.71 ЦЕРКОВНЫЙ Олег ЦЕРКОВНЫЙ Олег Ukraine Одесса 4:21 FIN
20 1516 00:46:26.21 КУХТИНОВ Александр КУХТИНОВ Александр Ukraine Одесса Nike Run Club 4:24 FIN
21 1430 00:46:35.21 ІВАНЧЕНКО Владислав ІВАНЧЕНКО Владислав Ukraine село Гребеники 4:24 FIN
22 1006 00:47:01.46 КРЕПОСНЯК Владимир КРЕПОСНЯК Владимир Ukraine Киев NRC 4:27 FIN
23 1352 00:47:05.47 БАЧУР Юрий БАЧУР Юрий Ukraine Одесса Iron Club 4:27 FIN
24 1392 00:47:17.72 КОНОНОВ Алексей КОНОНОВ Алексей Ukraine Одесса KRYZHRUN TEAM 4:28 FIN
25 1241 00:47:48.96 КУЛА Сергей КУЛА Сергей Ukraine Одесса 4:31 FIN
26 1531 00:47:54.97 СВИРИД Вячеслав СВИРИД Вячеслав Ukraine 4:32 FIN
27 1426 00:48:09.21 ГОНЧАРЕНКО Александр ГОНЧАРЕНКО Александр Ukraine Одесса 4:33 FIN
28 1197 00:48:13.22 КОЛОБОВ Александр КОЛОБОВ Александр Ukraine Одесса IronclubOdessa 4:34 FIN
29 1533 00:48:36.00 ТРОЧЕНКО Юрий ТРОЧЕНКО Юрий Ukraine 4:36 FIN
30 1009 00:48:46.47 КУЛІЦА Олег КУЛІЦА Олег Ukraine Cherkassy 4:37 FIN
31 1383 00:48:50.97 МОРОЗ Вячеслав МОРОЗ Вячеслав Ukraine Одесса Лібра sport 4:37 FIN
32 1351 00:48:53.72 КОГУТ Олександр КОГУТ Олександр Ukraine Білицьке 4:38 FIN
33 1396 00:50:02.23 КАЛІЧАК Євгеній КАЛІЧАК Євгеній Ukraine Одеса Kryzhrun 4:44 FIN
34 1421 00:50:53.48 МИХАЙЛЮК Юрій МИХАЙЛЮК Юрій Ukraine Одеса 4:49 FIN
35 1368 00:50:58.47 РЕЗНИК Андрей РЕЗНИК Андрей Ukraine Одесса 4:49 FIN
36 1325 00:51:21.97 БУРКОВСКИЙ Богдан БУРКОВСКИЙ Богдан Ukraine Одесса 4:52 FIN
37 1274 00:51:39.72 ЗАДВОРНЫЙ Ярослав ЗАДВОРНЫЙ Ярослав Ukraine Одесса BC 4:53 FIN
38 1333 00:51:39.72 БЕЛОВ Никита БЕЛОВ Никита Ukraine Одесса 4:53 FIN
39 1314 00:51:55.22 УРЛАПОВ Андрей УРЛАПОВ Андрей Ukraine Одесса 4:55 FIN
40 1267 00:52:10.47 НЕЖИНСКИЙ Олег НЕЖИНСКИЙ Олег Ukraine Одесса BC 4:56 FIN
41 1345 00:53:14.72 МАДОНИЧ Виталий МАДОНИЧ Виталий Ukraine Сергеевка 5:02 FIN
42 1401 00:53:51.22 ЗАМИХОВСКИЙ Максим ЗАМИХОВСКИЙ Максим Ukraine Одесса KRYZHRUN TEAM 5:06 FIN
43 1315 00:54:02.97 КОШМАН Віталій КОШМАН Віталій Ukraine Кропивницький KroRunClub 5:07 FIN
44 1504 00:54:28.00 JUDA Tomasz JUDA Tomasz Poland Boleslawiec 5:09 FIN
45 1316 00:55:01.98 МАНГУЛ Дмитрий МАНГУЛ Дмитрий Ukraine Одесса 5:12 FIN
46 1277 00:55:33.97 ПРИЩЕПА Александр ПРИЩЕПА Александр Ukraine Одесса Tvoy Advokat 5:16 FIN
47 1342 00:55:35.47 ЦЫБУЛЬСКИЙ Игорь ЦЫБУЛЬСКИЙ Игорь Ukraine Одесса KRYZHRUN TEAM 5:16 FIN
48 1403 00:55:40.98 СМОЛИЕВСКИЙ Максим СМОЛИЕВСКИЙ Максим Ukraine Одесса 5:16 FIN
49 1524 00:56:08.98 КИТАЙКО Андрій КИТАЙКО Андрій Ukraine Одеса 5:19 FIN
50 1330 00:56:28.98 BANDUROVSKIY Sergey BANDUROVSKIY Sergey Ukraine Кропивницький KroRunClub 5:21 FIN
51 1322 00:56:29.73 БАРСУКОВ Евгений БАРСУКОВ Евгений Ukraine Одесса 5:21 FIN
52 1505 00:56:30.23 НАДВОРНЫЙ Андрей НАДВОРНЫЙ Андрей Ukraine Теплодар 5:21 FIN
53 1512 00:56:55.48 К Евгений К Евгений Ukraine Одесса 5:23 FIN
54 1527 00:57:14.98 РАДЯН Алексей РАДЯН Алексей Ukraine 5:25 FIN
55 1007 00:57:28.98 БОНДАР Сергій БОНДАР Сергій Ukraine Киев Nike+ Run Club 5:26 FIN
56 1344 00:58:10.48 ПОДОПРИГОРА Андрей ПОДОПРИГОРА Андрей Ukraine Одесса Кружок Спиди Гонсалеса 5:30 FIN
57 1265 00:58:16.48 МАЛЁВАНЫЙ Константин МАЛЁВАНЫЙ Константин Ukraine Одесса BC 5:31 FIN
58 1381 00:58:30.73 ФЕДОРЕНКО Виталий ФЕДОРЕНКО Виталий Ukraine Одесса 5:32 FIN
59 1500 00:58:34.23 БАБИЧ Василь БАБИЧ Василь Ukraine Київ 5:33 FIN
60 1532 00:58:35.73 БАГДОСАРЯН Тигран БАГДОСАРЯН Тигран Ukraine 5:33 FIN
61 1329 00:58:37.48 ПИКАЛЮК Роман ПИКАЛЮК Роман Ukraine Кропивницький KroRunClub 5:33 FIN
62 1428 00:58:55.48 ГАВРІЛОВ Олексій ГАВРІЛОВ Олексій Ukraine Одеса Old School 5:35 FIN
63 1355 00:59:10.00 КУЧЕРУК Юрий КУЧЕРУК Юрий Ukraine Одесса 5:36 FIN
64 1370 00:59:40.73 ГУМЕНЮК Дмитро ГУМЕНЮК Дмитро Ukraine Одесса Wolf Zone 5:39 FIN
65 1273 01:00:32.23 КУРБАКОВ Леонид КУРБАКОВ Леонид Ukraine Одесса BC 5:44 FIN
66 1432 01:00:49.23 ЗАРИЧАНСКИЙ Захар ЗАРИЧАНСКИЙ Захар Ukraine Одесса ЯХТА 5:45 FIN
67 1369 01:01:05.40 КАЧМАР Дмитро КАЧМАР Дмитро Ukraine Dnepr 5:47 FIN
68 1408 01:01:16.24 ДОБРОВОЛЬСКИЙ Дмитрий ДОБРОВОЛЬСКИЙ Дмитрий Ukraine Одесса 5:48 FIN
69 1262 01:01:19.99 МЕЛЬНИК Олександр МЕЛЬНИК Олександр Ukraine Одесса BC 5:48 FIN
70 1513 01:01:25.98 TARABRIN Oleg TARABRIN Oleg Ukraine Одесса 5:49 FIN
71 1416 01:01:46.73 ШАПОВАЛ Ярослав ШАПОВАЛ Ярослав Ukraine Одесса 5:51 FIN
72 1411 01:01:57.49 КАНІНСЬКИЙ Сергій КАНІНСЬКИЙ Сергій Ukraine Львів Deaf 5:52 FIN
73 1366 01:02:00.99 ГРОМЫКО Андрей ГРОМЫКО Андрей Ukraine Запорожье 5:52 FIN
74 1386 01:02:45.74 ЧУМАКОВ Константин ЧУМАКОВ Константин Ukraine Одесса Iron Club 5:56 FIN
75 1380 01:02:50.00 МОСКАЛЮК Андрей МОСКАЛЮК Андрей Ukraine Одесса 5:57 FIN
76 1367 01:03:38.49 ПАВЛИЧЕНКО Евгений ПАВЛИЧЕНКО Евгений Ukraine Одесса 6:01 FIN
77 1427 01:05:11.74 РОМАНЕНКО Евгений РОМАНЕНКО Евгений Ukraine Днепр #Побігли 6:10 FIN
78 1216 01:07:07.50 МОТРІЧУК Роман МОТРІЧУК Роман Ukraine Черкаси 6:21 FIN
79 1510 01:07:47.24 ХЛИВЕНКО Виталий ХЛИВЕНКО Виталий Ukraine Киев 6:25 FIN
80 1526 01:08:14.75 ГОГОЛЕВ Дмитрий ГОГОЛЕВ Дмитрий Ukraine 6:28 FIN
81 1281 01:10:17.51 КОРНЕЙЧУК Вадим КОРНЕЙЧУК Вадим Ukraine Одесса BC 6:39 FIN
82 1406 01:11:03.50 ПОДДУБНИЙ В'ячеслав ПОДДУБНИЙ В'ячеслав Ukraine Одесса Все бегут и мы бежим 6:44 FIN
83 1434 01:11:21.30 БОРИСЕНКО Владимир БОРИСЕНКО Владимир Ukraine Киев Киев 6:45 FIN
84 1331 01:12:10.75 ЖДАНОВ виктор ЖДАНОВ виктор Ukraine одесса 6:50 FIN
85 1272 01:15:50.76 ИВАНЧЕНКО Денис ИВАНЧЕНКО Денис Ukraine Одесса BC 7:11 FIN
86 1431 01:17:32.26 БЛАЖІЄВСЬКИЙ Анатолій БЛАЖІЄВСЬКИЙ Анатолій Ukraine Одеса Libra Sport 7:20 FIN
87 1361 01:18:15.27 МОРОЗ Олег МОРОЗ Олег Ukraine Киев PM Run Club 7:25 FIN
0 1317 КОЛЕБОШИН Михаил КОЛЕБОШИН Михаил Ukraine Одесса Nike Run Club DNS
0 1407 АРНАУТА Юрій АРНАУТА Юрій Ukraine Одесса Клуб DNS
0 1525 ШАПОЧКА Валерий ШАПОЧКА Валерий Ukraine DSQ
0 1015 ТЫРЛЫШКИН Михаил ТЫРЛЫШКИН Михаил Ukraine Одесса Sportlife PRW
0 1079 КРІЦЬКИЙ Дмитро КРІЦЬКИЙ Дмитро Ukraine Одеса NikeRunClub PRW
0 1080 BERZOI Sergiu BERZOI Sergiu Moldova Chisinau PRW
0 1084 ЧІНЧЕНКО Борис ЧІНЧЕНКО Борис Ukraine Кировоград KroRunClub PRW
0 1122 РАК Михайло РАК Михайло Ukraine Київ ArmourMe PRW
0 1162 ВОРОШКЕВИЧ Денис ВОРОШКЕВИЧ Денис Ukraine Одесса PRW
0 1227 ЗЕМЛЯНА Анжела ЗЕМЛЯНА Анжела Ukraine Белгород-Днестровский Go Run Akkerman PRW
0 1234 КОЛЕСНИКОВ Александр КОЛЕСНИКОВ Александр Ukraine Кировоград PRW
0 1237 РОТАРЬ Михаил РОТАРЬ Михаил Ukraine Кривой Рог PRW
0 1258 ИГОРЕВЕЧ Никита ИГОРЕВЕЧ Никита Ukraine Одесса BC PRW
0 1334 БУРЯК Олег БУРЯК Олег Ukraine Одесса PRW
0 1365 ВУСИК Микола ВУСИК Микола Ukraine Одеса PRW
Категория no cat
# время фио фио страна город клуб темп cтат
1 1362 01:11:43.50 ВІКОЛ Олег ВІКОЛ Олег Ukraine Теплодар Бротьба 6:47 FIN
 

Марафон без медалі фінішера

Дистанция:
42.195 км
Категории:
18-29 30-39 40-49 50-59 60-69 70+|18-29 30-39 40-49 50-59 60+
Результаты не опубликованы
 

Напівмарафон без медалі фінішера

Дистанция:
21.097 км
Категории:
16-22 23-29 30-39 40-49 50-59 60-69 70+|16-29 30-39 40-49 50-59 60+
Результаты не опубликованы
 

Чверть марафону без медалі фінішера

Дистанция:
10.550 км
Категории:
14+|14+
Результаты не опубликованы